Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác össze akar jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác össze akar jönni egy csajjal, a legrosszabb amit tehet, ha előtte megpróbál összebarátkozni vele?

Figyelt kérdés
Mert ha így próbál bevágódni, csak a szokásos "maradjunk csak barátok" szöveget kapja a végén, ha nem lép elég hamar.
2007. szept. 10. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Hali


Én pont igy jártam, mert tapasztalatlan voltam/vagyok.Én megmondtam neki öszintén hogy ugy szeretnék vele találkozni mint fiu és lány,de tul lassu voltam és egyszer csak azt mondta hogy ö csak barátságot érez.Énis tehetetlen vagyok de várok és probálkozom továbbra is

2007. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
TILOS azt mondani hogy legyünk barátok ha te többet akarsz tőlle. Vágj bele és mond meg neki hogy szeretnél vele járni. :D
2007. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem kelle ezt megbeszélni: a barátságokból nagyon szép szerelmek szövődhetnek, a "Járnál velem?" kérdés nagyon erőltetett. Ha türelmes vagy, fellobban az ő szíve is irántad, és akkor már úgyis mindketten tudni fogjátok, hogy összetartoztok.
2007. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a legjobb megoldás az, hogy töltsetek el együtt minél több időt, akár ketten, akár társaságban, ismerkedjetek! Lehet hogy nagyon szép meg csinos az a lány, de ha jobban megismered, lehet, mégsem fog már annyira tetszeni... És nem kell egyből elmondani, hogy mit érzel, inkább csak légy kedves a lánnyal, meg udvarias. Hogy érezze, tetszik neked! De semmiképpen se mondd el, mit érzel (azzal csak elriasztod, meg megijeszted!!!!!!), inkább csak dicsérd meg, h milyen szép a haja, v szeme stb. Úgyis látni fogod a lányon, ha tetszel neki. És akkor lépj csak. Így elutasítást nemigen fogsz kapni!Van egy nagyon jó barátom, akinek szintén csak ezt tudom tanácsolni amit neked, mert egyből elmondja a csajnak, h kell neki, (egy max. 2 beszélgetés után) és persze csak annyit kap, hogy barátok maradhatunk, más tetszik, most nem akarok járni senkivel, stb... Tehát csak udvarolj, de inkább tettekkel, mint szavakkal, és nagyobb eséllyel fog belédszeretni a lány, ha ismer. Ha ezek után is kosarat kapsz, akkor gondolj arra, h lehet meglett vna a csaj (ha egyből elmondod neki, h akarod őt), de kidob és az sokkal jobban fájna... Remélem hasznodra válik a tanácsom!!! 8))
2007. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!