Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 30-40 -es nők szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40 -es nők szeretik a bókokat? Nem komoly kapcsolatra gondolnék velük, de nem is csak szexre.

Figyelt kérdés
Láttam, hogy több kérdés is volt mostanában ebben a témában. Nekem is tetszenek az érettebb hölgyek, jobban mint a fiatalok. Az sem baj ha picit már molettebb, combosabb vagy ráncosabb. Szerintetek milyen esélyeim lehetnek? Vagy rossz néven venné egy 25 éves közeledését mondjuk egy 35-40 -es nő?
2013. febr. 11. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nő kalandra vágyik, nem venné rossz néven, sőt. A pozitív megerősítés mindenképpen jól esik. Igen, jól esnek a bókok, szerintem kortól függetlenül.
2013. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17:15 : Kaland is szóba jöhetne, de szerintem egy laza kapcsolat lenne a legjobb. :)
2013. febr. 11. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Természetesen szeretjük, nagyon is. Azért egy nő nem lesz egészen más, ha elmúlt 30.

Egyáltalán nem rossz egy fiatalabb férfi közeledése, főleg ha nem csak egy alkalomra szól.

2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, igen, a nők kortól függetlenül szívesen veszik a bókokat.

Megsúgom Neked, hogy a hülye elavult társadalmi normák szerint a negyvenes nőkhöz "korban hozzáillő" férfiak legtöbbje már csak pillecukrot hord a naciban, túl sokra nem megyünk velük :)

Én csak biztatni tudlak, egészen nyugodtan tedd boldoggá az érett hölgyeket :)

44/L

2013. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok újra...

Na, azért ne túlozzunk, egy negyvenes nő még nem ráncos, hello :)

2013. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19:45 : Nem ráncos, szépek, szerintem szexisebbek, mint egy 20-as olykor! :) Attól tartok a legtöbb nő rossz néven venné a közeledésem... :/ mondván mit akarok én
2013. febr. 25. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!