Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, ilyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ilyen típusú srác készen áll komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mindig ő a társaság középpontja, kb mindenki egy-két mondatnyi beszélgetés után megszereti. (Most nem úgy értem, hogy beleszeretnek, mert fiúk lányok egyaránt így vannak ezzel)

Nagyon sok lány odavan érte, én kb két hónapja ismerem, de bárhol vagyunk, látom hogy néznek rá az ismerősei, meg úgy alapból hogy viselkednek vele. Sokan hívogatják, írnak neki...stb

Mondjuk jól kezeli a helyzetet, és látszólag hidegen hagyják ezek a lányok, dehát azért aki ennyi embernek kell, nem tudom, hogy vajon mennyire vágyhat komolyabb kapcsolatra. Hogy látjátok? Esetleg voltatok már ilyen helyzetben? (Bármelyik oldaláról a dolognak)

Abban biztos vagyok, hogy nem az a célja, hogy lefeküdjünk és ennyi, csak hát nem éppen a hosszú kapcsolatairól híres. :)

21 évesek vagyunk mindketten.


2012. szept. 10. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom totál ilyen, és ő abszolút komoly kapcsolatot akar, mondjuk ő előtte se volt az a röptében a legyet is típus...
2012. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez vicces kérdés volt. Ha nem éppen a hosszú kapcsolatairól híres, akkor pont az a célja, hogy lefeküdjetek, és ennyi. De kis naivak vagytok...ettől függetlenül le fogsz vele feküdni, ezt is előre megmondom. :)
2012. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ezért nincsenek hosszú kapcsolatai, mert a szex után szakít. :)

De ez nem tartozik hozzá a kérdéshez. Meg nincsenek ilyen egyéjszakás kalandjai meg hasonlók...

2012. szept. 10. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondom simán lehet, hogy komoly kapcsolatot akar, én a barátommal fél éve vagyok együtt és állandó jelleggel csorgatják a nyálukat utána a csajok, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg (pedig nem élek rózsaszín álomvilágba...) mi 22 évesek vagyunk
2012. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!