Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha első talin már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabiikaa kérdése:

Az gáz ha első talin már volt nyelved csók? :D

Figyelt kérdés
8 hónapig beszélgettem egy sráccal, nagyon megkedveltük egymást, aztán találkoztunk végre, és elég jól ismertük már egymást, 40 perc beszélgetés után elcsattant az a bizonyos csók.

2013. febr. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset, sőt tőlem többet is akart a csaj de mondtam hogy most nem. :D
2013. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ezek a dolgok mindig az adott helyzettől függnek, itt pl. felesleges volt várni. Mindketten úgy éreztétek, hogy már eleget vártatok egymásra.
2013. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neem :D
2013. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
régóta beszélgettek... épp ideje volt már! :)
2013. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, főleg ha már ennyit beszéltetek előtte. Nekem volt olyan fiú, akivel életemben először találkoztam, előtte napon beszéltünk először és 15 perc után már nyelves volt. Nem azért mert könnyű vérű vagyok, hanem mert nem személyesen de már ismertem és nagyon tetszett és azóta is szerelem van :)
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!