Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be ha egy srác bókol nektek?

Figyelt kérdés
Pl megkérdezem meddig jársz még futni vagy valami és "Csakmert már így is elég jó alakod van" vagy valami ilyesmi ez mennyire jön be?
2013. febr. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Bejön. Pirulnék össze-vissza, ahogy ismerem magam.
2013. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most asszem elcsesztem mert azt is írtam ahogy tovább beszélgettünk h. "Am a lányoknak könnyebb ám, csak nem kell annyit zabálni mint egy víziló meg kicsit mozogni és akkor jó is lesz a forma" És most nem ír vissza semmit
2013. febr. 13. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Én imádom... teljesen zavarba jövök ilyenkor.


18L

2013. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pff......... Ez hogy jutott eszedbe??:) Nem épp a legszebb bók:D
2013. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te nem tudod a bók fogalmát.

Te PARASZTKODTÁL.

2013. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy kedves bók mindenkinek jól esik, de ez nem az volt
2013. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 2/6

Pedig igazat mondtál, én ektomorf fiúként alig tudok egy-két kiló izmot is felszedni, míg sok-sok lány alapból vékony és így máris csinos, a nagyon kövér lányok meg szoptak, de hát ma már sok duci kedvelő pasi is van, ellenben én 53 kilósan nem kellenék kb. egy csajnak sem...

2013. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem parasztkodás, azért válaszolni igazán lehet rá..
2013. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!