Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés? Nem szeretném elsietni, jön a valentin nap is mit tennétek?

Figyelt kérdés
16/F vagyok...egy lánnyal 16/L fél éve megismertük egymást, (egy új baráti körrel együtt ismertem meg.) 1 hónapja szakított a barátjával. szinte 5 hónapja minden nap beszélünk facebookon, szimpatikusak vagyunk egymásnak...nekem egyértelműen többet jelent már mint barát, azonban, hogy ő feldolgozta-e már az előző barátját..nemtudom...(a jelek arra utalnak, hogy igen és kezdi elfelejtgetni..) azt mondta egy ideig nem kell pasi neki, de a barátnője azt mondta, h hallottunk már ilyent.. Szóval ott tartunk, hogy mióta volt a szakítás..minden pénteken találkoztunk és az utolsó 2 alkalommal már úgy is, hogy csak ketten. Minden elköszönésnél küldjük egymásnak a <3-t, puszit.. :) a találkozások közben is és a végén mikor hazakísértem mindig megölelgetem, az elején még éreztem, h nem igazán szeretné..de most már jobb volt a helyzet. Fbon sokszor megy a flörtölgetés és már nem olyan "ellenkezően" válaszolgat rá, szóval jobban vevő rá. Tegnap felvetette, hogy hívjam fel telefonon amíg hazaér suliból, beszéltünk 10 percet és mondtam, hogy jó volt hallani a hangját, azt mondta, h a tiéd is.. :) (ez talán jó jel.?!) szóval pénteken valentin nap és vettem egy plüss (LOVE) kulcstartót..csináltam egy képet...remélem örülni fog neki...Tervezem, hogy kézen fogva sétát bepróbálok, valamint nem tudom, hogy egy szájra puszi belefér-e...nem szeretném elkapkodni...mit tennétek a helyemben?

2013. febr. 13. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
pénteken valentin nap? én úgy tudtam hogy holnap lesz valentin nap :)
2013. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, és az lett a vége, hogy a volt barát vitte a prémet! Ennek ellenére próbáld meg, neked talán máshogy alakul! Én a szájra puszival várnék még! 20/f
2013. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet azt írtam, hogy pénteken valentin nap...bocsi.. csak pénteken megyek és ja.. :D 2. Huhh... na az a legrosszabb.. :| (tapasztaltam már ilyent is vagyis eddig csak egy ilyent :S) de talán ilyen gond most nem lesz...nagyon lejáratta magát az illető... rendben.. én is jobbnak érzem.. és a kézen fogva séta? :)
2013. febr. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!