Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lánnyal mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánnyal mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Facebookon bejelöltem egy tök ismeretlen lányt, nagyon megtetszett a fényképei alapján. (Tudom, hülye facebook... de hagytam volna csak azért, mert nem az állomáson futok össze vele?!). Írtam neki, hogy bejelölöm, és ezt vegye úgy, hogy meg szeretném ismerni. Visszaigazolt (de nem válaszolt).

Mi legyen a következő lépés? Elkérjem a számát, vagy előbb levelezzek, cseteljek vele?


2012. máj. 14. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Először chatelnék a helyedben, de ne húzd azt túl sokáig, mert ha visszaigazolt, akkor valszeg tetszel neki te is.
2012. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most két lehetőség van, visszaigazolt, mert ő is egy gyűjtő, de egyébként kb lesz.r; a másik lehetőség pedig az, h meg akar tényleg ismerni. Ennek azonban elég kevés az esélye, persze nem lehetetlen. Levelezz, csetelj vele, amennyiben fogékony az ilyesmire.
2012. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem válaszolt a levélre, legközelebb írj rá, amikor látod, hogy fent van és "beszéljetek" kicsit. Abból úgyis látod, hogy lerázni akar, avgy nem.
2012. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszene neki az ötlet, akkor eleve nem igazolt volna vissza. :) Szerintem nyugodtan írj rá chaten, amikor fent van.
2012. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és valami jól bevált "ötlet", hogy mit írjak neki? csak mert tényleg még közös ismerősünk sincs... :)
2012. máj. 14. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:

csak ne a tipikus: "még sosem csináltam ilyet, de nagyon szimpi vagy..."

Légy kreatív.

2012. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy a dolog, inkább ne erőltesd!
2012. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el nem túl indiszkrét kérdéseket feltenni, érdeklődj iránta. Még ne bókolj, hogy milyen szép, helyes. Csak kérdezgesd, hova jár suliba, mit csinál, sportol e, hasonlók. Érezze, hogy tényleg érdekel, és nem csak a külseje érdekel.
2012. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végül hogy próbálkoztál? :)
2012. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A számát még nem adta meg, de utaltam rá... A héten vagy a jövő héten találkozunk valamikor, ez így már ki lett "mondva". :)
2012. máj. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!