Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin napi üzenet. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi üzenet. Hogy írjam le neki hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Egy srácnak írnék, aki tetszik már kb. fél éve, néhány hete azt hiszem hogy szerelmes is lettem belé. Sokat beszélgetünk, jókat nevetünk együtt, de nem vagyok valami szép lány, de attól még szeretném leírni neki hogy mit érzek, nem tarthatom magamban örökké, maximum nem írom oda a nevemet, de most fogunk elballagni, úgyhogy kéne ://

2013. febr. 13. 18:34
 1/1 anonim válasza:
ha nem szeretnéd leírni a neved, akkor szinte bármit írhatsz, csak rajtad múlik:) szerintem írd le neki, hogy nagyon tetszik neked, és nagyon szeretsz vele beszélgetni, ez biztos jól esik majd neki:)
2013. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!