Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ha egy viszonylag helyes srác egy szórakozóhelyen, discoban, (mikor még nincs nagy buli, csak páran vannak bent), a bárpultnál ülve. Lent folyt?

Figyelt kérdés
A bárpultnál ülve magányosan, kicsit letörve whiskyzik. Odamennétek hozzá? Mit tennétek? Részletek is érdekelnek
2010. dec. 8. 21:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért írtam h pont whiskyt iszik, talán mert az valamivel "komolyabb" ital mint a sör, vagy a pálinka :)

Egyébként a srác olyan 17 éves.


(és a te korod?)

2010. dec. 8. 21:44
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogy mennének, a nők ha nagy ritkán kezdeményeznek akkor sem azoknál akik rosszkedvűek és antiszociálisok.

A pasinak kell kezdeményezni, és több 100 vagy akár több ezer visszautasítást is el kell viselni, ez van:S

Nem könnyű, és akkor még a több 100 elutasítás után ha összejössz egy csajjal benne van a pakliban, hogy megcsal.

20f

2010. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy ha én nő lennék azért vmilyen empátiát éreznék, érted.. Egy sebezhető helyes srác, nincs párkapcsolat, függetlenül... akármi lehetséges. De hát ez van nem nőből vagyok. Csak ki akartam volna próbálni, de lehet inkább nem kockáztatok :)
2010. dec. 8. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó persze empátia,de azért ha valaki elmegy bulizni,nem túl lelkesítő dolog egy letört srác,ahogy még a buli elején leissza magát és antiszockodik.Remélem érted mire akarok kilyukadni:D
2010. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak ha baromira tetszene, csak akkor mennék oda hozzá...talán. De nem is odamennék, hanem csak elkezdenék vele szemezni, és ha férfi -ami nekem kell- akkor odajön hozzám. :D

18L

2010. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi lerészegedésről nincs szó. Egyébként én se várnám el egy lánytól h odajöjjön hozzám, csak legalább kis szemezés... de ennyi. a többi az alap h az én dolgom.
2010. dec. 8. 21:53
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja egyébként az ötletet filmekből vettem, rengeteg filmben láttam már ilyet, h fúú de önálló, jó pasi meg blabla... Pedig semmit nem csinált csak egyedül piált a pultnál.

Szóval felmerült bennem mi lenne ha ezt kipróbálnám gyakorlatban is :)

2010. dec. 8. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:

A nőkben sajnos nyoma sincs az empátiának:D:D

Amúgy nekik ez jelenti a férfias tulajdonságot, hogy te felvállalod, hogy bebukhatod ha odamész és bátor vagy és megteszed, a baj, csak az, hogy ők ezt a lépést semmivel sem honorálják -_-' :d Még ha nem is jön be a pasi akkor is megértők lehetnétek mert nektek sem tetszene ha egy pasi lekoptatna titeket.

Ha a bárpultnál akarod, hogy megnyissanak téged a csajok akkor erre az a legjobb, ha nagyon feltűnő cuccokban vagy és jókedved van, mondjuk egy kalózsapka, egyből kitűnsz a tömegből vele;)

2010. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, azzal nem kockáztatsz semmit, hogy beülsz egy szórakozóhelyre a pult mellé egy itallal...

Ja, egyébként pedig egy 17 éves srác whisksyvel magányosan, az kicsit nekem olyan ööö... nem tudom hogy magyarázzam el... ennyi évesen ha a haverjaival alkoholizál néha, az oké, de hogy magában bánatában... ha már ennyi idősen tömény alkoholba kell fojtania, az nekem kicsit inkább gyanús lenne. Akkor már jobb a sör :DDD

2010. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Néha rámjön az, hogy nincs kedvem társasághoz de elmennék valahova - nincs rossz kedvem, csak kell egy kis nyugi - és olyankor be szoktam egyedül ülni a pulthoz vagy a sarokba valami kisebb forgalmú helyen. Elkávézgatok vagyok sörözök, nézem az ebmereket.


Lány még nem jött oda hozzám, de a meleg srácok mindig megtalálnak.:D


A pult nálunk még nem társkereső hely, mint nyugaton. Magyarországon nem az ül oda aki társaságra vágyik - és pláne nem ül oda ha nő - hanem az aki a legnagyobb gyakorisággal kéri ki a kommerszét és nem tudna ingázni messzebbről.:)

2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!