Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más fiúnak hogy megy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúnak hogy megy olyan könnyen a lányokhoz való közeledés és haverkodás, az előnyös külsejük miatt kedvesek a lányok velük?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a fiúkkal sokkal jobban meg tudom értetni magam, mint a lányokkal? Emiatt nem kellek egy lánynak sem? Egy fiúval könnyű haverkodni, nem bunkózik, nem rondáz le, ha ráírok facebookon ismeretlenként, van sok téma, amiről tudunk dumálni, ugye alapból ott vannak a jó csajok, míg ha egy lányra írok rá, akkor ő többnyire úgy kezeo, mint az ellenségét, bunkózik, sérteget, le is rondáz amelyik olyan.

Személyesen sem tudok egy lányhoz sem közel kerülni, mert, ha le is mernék szólítani, úgyis lekoptatna a van barátja szöveggel, így már fogalmam sincs, hogy nem vonzó külsejű, alacsony, vékony vasággyal 50 kilós fiúként hogyan tudnék a lányokkal legalább haverkodni, ha más nem is lenne köztünk?



2013. febr. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosság öcsi.

Ha elhiszed magadról,hogy jó vagy.Bátor vagy és nem foglalkozol csalódásokkal menni fog

2013. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak! Nagyon sok minden függ az önbizalomtól! És ha engem kérdezel, a facebook nem a legjobb hely a párkeresésre! Az emberek hazudnak, ál profilt csinálnak magukkal ál képekkel. És a "nem bunkózik, nem rondáz le, ha ráírok facebookon ismeretlenként"-hez meg annyit mondok: KINEK VAN ÍNYÉRE ISMERETLENEKKEL BESZÉLNI???? Manapság a pedofil már nem csupán szerep, hanem önálló szakmává növekedett. A lányok nagy része, akik nem a sarkon állva várják 12 évesen a szexet, elővigyázatosak. A normális lányok, akikre névtelenül ráírsz, azok le fognak pattintani! Mi értelme van a névtelennek? Tegyél fel egy képet magadról, légy büszke magadra, légy önmagad, érezd jól magad! Ennyi... önbizalom és őszinteség. :D Én legalábbis ennyit várok egy sráctól. Ha pedig a külső jó, akkor az igen, előnyhöz vezet, de minek jó külső, ha valaki pl. bunkó, vagy idióta??? Te értelmes srácnak tűnsz! A súly pedig nem számít, úgysem emelgetni fogjátok egymást, ugye? Nem értem, miért parázol ilyeneken! :D Majd jön, aminek jönnie kell, te is kifogsz majd egy szép, kedvedre való, értelmest lányt! Drukkolok neked, remélem, segítettem! Hajrá! :D
2013. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2/2

Felesleges reménykeet keltesz csak, de ha ismeretlenül bepróbálkoznék nálad személyesen valószínűleg lerondáznál vagy jobb esetben csak azt kamuznád, hogy van pasid. Hidd el tudom miről beszélek, minden héten próbálkztam lányoknál, egyiknek sem voltam jó már a külsőm miatt és hol vagyunk akkor még az ismerkedésben?

2013. febr. 15. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, és ez sértő!!! Én nem hazudtam még egy fiúnak sem olyat, hogy van pasim csak azért, hogy lerázzam. Mindig őszintén elmondtam mindent, és nem mondtam még senkinek, hogy csúnya lenne, mert a külső csak egy boríték, és nem az a lényeg, hogy milyen a boríték, hanem hogy mi rejlik benne! Nekem a belső sokkal többet számít, mint a külső, mert attól függetlenül, hogy valaki pl. vékony, vagy éppen ellenkezőleg, kicsit husi, attól még ugyanúgy érző ember, egy lélek, aki csak egy társat keres az élet nehézségei mellé, aki boldoggá teheti őt, és akit ő viszont boldoggá tehet. Tehát, ha ismeretlenül bepróbálkoznál, élőben nem mondanám hogy csúnya vagy, mert a külső az viszonylagos kérdés. Ha mosolyog egy fiú, az már eleve egy lépés a szépség felé. ;)

:D

2013. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!