Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csaj hajt rám, de nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj hajt rám, de nekem nem az esetem és nem akarok tőle semmit, hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, ő pedig 15. Köszi a válaszokat.
2013. febr. 14. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy túl fiatal hozzád. az nem sértő.
2013. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásra kérsz itt most tippeket?

Pl.:

- Sajnos nem tudom viszonozni a vonzalmadat.

- Nem szeretnék Veled randizni, nagyon sajnálom.

2013. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűk Ura, Aragorn: "nem adhatom meg neked, amire vágysz" - a legszebb lekoptatós duma
2013. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldd át hozzám, én megadhatom neki amit akar :)
2013. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: De felmerül a kérdés, hogy miért nem. Mert ok lehet az is, hogy nem MERED, hogy nem tudod ELFOGADNI A SZERETETET, hogy félsz, hogy nem tudsz neki megfelelni, nem érzed magad egyenrangúnak, stb., és ezek egyike sem megfelelő indok egy szerelmi kapcsolat kihagyására.
2013. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aragornt várta egy tünde bombázó, szegény Éowyn így egyértelműen friendzoneolva lett, nem azért, mert nem érezte méltónak magát hozzá..
2013. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondd neki, hogy neked más tetszik :) Amúgy a kor nem akadály én 15 éves voltam, amikor összejöttem a 18 éves párommal, azóta 22 vagyok és már eljegyzett :) De ha tényleg nem az eseted, akkor utasítsd vissza, de ne azzal, hogy túl fiatal, hanem valami mással, hogy van valaki, akivel randizgatsz és összejövőfélben vagytok vagy valami, nem kell tudnia az igazat, csak konkrét legyen, ne valami ilyesmi, hogy túl jó vagy hozzám, mert akkor kombinálni kezd :) Sok sikert!
2013. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!