Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki szakítás után álmodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szakítás után álmodott az exével és mit? Milyen érzéseket váltott ki az álom?

Figyelt kérdés

Én azt álmodtam hogy megyek a városban, kikötöttem egy szép kis partban valami idegen pasival, hogy ott fognuk majd bulizni este. Aztán arra szaladt az exem ilyen kis fekete klottgatyában, meg fehér tesipólóban és totál le volt izzadva, meg hosszú haja volt az is csurom víz volt. Aztán lekapta a felsőjét előttünk és áthúzta ilyen kékre és szedett pár ilyen vadvirágot, hogy majd azt viszi az új csajának xD

utána meg láttuk hogy bement valami épületbe és ott David Beckham meg Zinedine Zidane megrakta.

és eddig sírtam az ex után meg szomorú voltam hogy elhagyott de ez után az álom után, pedig csak álom volt tök megundorodtam tőle, miért? :D

köszönöm hogy ezt megoszthattam, jól esett kiírni magamból :D

és nem kamu még mielőtt valaki írná


2013. febr. 15. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint jót tett neked ez az álom. Ennyi, ez volt a rendeltetése :)
2013. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha,valamikor,nagyon ritkán elő jön álmomba.Talán,mert néha kíváncsi lennék mi van vele.Az álmomban csak annyi történik,hogy összefutok vele,dumcsizunk egy jót,és heló.
2013. febr. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én párszor, hogy kefélünk. Nyilván a való életben akkor éppen aszkéta életvitelt folytattam, így dolgozott a tesztoszteron.


Ja, majd elfelejtettem, hogy milyen érzést váltott ki az álom?


Legfőképpen mivel a reggeli cigi - kávé mellett tudatosult bennem, így semmi komolyat. :D

2013. febr. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem egyszer volt olyan, hogy baártnöm ott aludt mellettem én is elaludtam és egyik ex barátnömről álmodtam ahogy szeretkezünk.

És épp a szájába mentem el, amikro felriadtam és felültem az ágyban. Baártnöm is felriadt a mocorgásra és kérdezte ijedten, hogy

"Mi a baj?"

"Semmi csak X ről álmodtam"

"Mit?" (a sötétben ugy tünt aggodo fejet vágott)

"azt hogy szeretkeztem vele és épp a szájába élveztem"

"Oh B + magad" - modnta és visszafeküdt aludni. :D Másnap reggel meg együt szorakoztunk, mivel ő is ismerte az exemet. :D

2013. febr. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt h egész nap csak rá tudok gondolni. De elmúlik. Még csak egy hete szakítottunk. Tapasztalataim szerint azzal álmodik az ember akire napközben is gondol. És forditva is az álom hatására, egész nap rajta jár az agyam...
2013. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor álmodtam vele utána, így még nehezebb volt elengedni. 22l
2013. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja szakított velem, és egy héten többször is álmodtam vele, pl újraálmodtam a szakítást. Nagyon rossz volt. Aztán mikor jobban lettem, nem találkozunk, elmúltak a rossz álmok. Tegnap viszont megint vele álmodtam. Nem emlékszem pontosan, mit, ő volt benne, meg más lányok, meg én :S Bizonyára azért álmodtam megint róla, mert a héten kezdődött megint a suli, és minden nap láttam :( Nem elég, h összefutok vele, de még álmomban sincs nyugtom...


Szerencséd van, h neked segítette ez az álom :D

2013. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!