Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt barátnőmet megbántottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmet megbántottam de nagyon, mitt tegyek hogy legalább baráti viszonyom legyen?

Figyelt kérdés

Miután szakítottunk utána látta hogy mit iram egy lányak de én csak hülyeségből írtam de nem hiszi el.

Ezt írtam le:Mondta 30percig fürdödtem,és én erre ezt írtam:segítsek legközelebb gyorsan megfürödni?



2012. dec. 2. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

le kell sz*rni,,kishlye hagyjad már...

túl jó szívű vagy haver, sakkban tart...

nyugi csak okosan:)

2012. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lifeishard ***** válasza:

Goku, legyél kemény harcos, és ne izgasson, mit gondol a volt barátnőd egy ilyen dologról, miután szakítottatok. Már nem vagytok együtt, azzal viccelődsz és flörtölsz, akivel akarsz. Ez különben sem volt akkora dolog. Amúgy meg honnan látta? Nem neki kellene bocsánatot kérnie, hogy beleolvas a levelezésedbe?

26/F

2012. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a biztatást:) Hát ugy látta hogy tudta az fb-jelszavam és nem voltam otthon és nem tudtam megváltoztatni.De aza furcsa hogy reggel még minden jó volt!
2012. dec. 2. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalabb o dobott teged? Akkor lenne poen, hogy feltekenykedik:D

Amugy meg ha megdoglott a kutyad, ne tartsd meg (vagyis hagyd a fenebe a baratkozast..)

2012. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,ő dobott
2012. dec. 2. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kerdezd meg tole, hogy milyen jogonhaborodik fel! Mit feltekenykedik? Mekkora egy ontelt lotyo lehet...
2012. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy hülye, ku*a, irígy ribanc. Nem tehetsz mást.

Ha ő beleolvas a leveleidbe az már nem a te hibád.

2012. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amugy sose ertettem... miert tudja egy par egyik tagja a masik jelszavat? 2 e e ugyanaz a parom, de csak a honfoglalora tudom a jelszavat, azt is csak azert mert o nemhasznalja... es regebbi parjaimmal se osztottunk meg ilyesmit...
2012. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!