Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy az osztálytársam (17/F) csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elég sokszor voltunk együtt tanítás után, beszélgetünk, elég mély dolgokról, néha úgy érzem, tetszem neki, de lehet, hogy csak barátkozni akar? Van úgy, hogy a fiúk csak így bővítik a baráti körüket, és nem vonzódnak a lányhoz?

2013. febr. 15. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezhet
2013. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jeti is létezik, de még senki nem látta.☺

Bocsi létezhet, de esélyesebb hogy többet szeretne.

2013. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán! Nem minden esetben kell arra gondolni.... szerintem sokaknak vannak csinos lányismerősei/barátjai, akiket tök jó társaságnak tartanak, meg kedvelnek, de ennyi, mint amikor egy fiúnak sok fiú ismerőse van, annak sincs semmi köze ahhoz hogy meleg hajlamai lennének.... attól meg hogy valaki a másik nemhez tartózik, önmagában semmit nem jelent, például fiú létemre én is jobban kedvelem a lányok társaságát, és ennek még semmi köze ahhoz, hogy akárkitől is akarnék valamit, jó, mondani akárki mondhat akármit, hogy csak barátkozni szeretne, közben meg mégsem, de a kérdés az volt hogy előfordulhat-e hogy csak barátkozni akar, és ez igen, simán előfordulhat.
2013. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm az eddigieket, utolsó, megírnád, hány éves vagy?
2013. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha száz évet vissza mész az időben, és még vársz 77 évet :) akkor üvöltöttem föl először, 54 centivel és 3400 grammal, hogy hova születtem, segítség! :D
2013. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Van úgy és a lányoknál is van úgy. Így aztán ő sem tudhatja, nálad mi a helyzet.

Annak a bizonyos normális fiú kategóriának sajnos pont a normálisságuk miatt van nehéz helyzetük.

Ugyanis úgy vélik, hogy tudják mi kell a lányoknak és tudja mi kell neked és azt is tudja vagy gondolja, hogy ő olyan. Sőt igazából ha mégsem, akkor meg mindent megtesz, hogy olyan legyen.

Szóval "ő nem az a szia cica van gazdád ?" kategória. Nem kapott még soha visszajelzéseket, vagy még nem tudta őket soha megfejteni. A normális srác, a belső értékeidért szeretne és azt szeretné, hogy te észrevedd az ő belső értékeit. Neki pont ezért nem mindegy, hogy kosarat kap vagy sem, mert nem úgy van vele, hogy oké ott egy újabb csinos pofika. Majrézik a kudarctól, a visszautasítástól, de attól is, hogy elveszít. Sokszor azt hiszi, hogy sokkal jobb csaj vagy mint amilyen pasi ő. Ebben vagy téved vagy nem, de ez számára valóság. Ezért mikor jelet adsz nem hiszi el. Többet akar tenni érted, többet akar megismerni belőled és valami egyértelműbb jelre várna.


Ez bizony nagyon sok normális srácnál rendellenes tökölést okoz. Én is ilyen voltam, vártam a jelre. Igaz majd megfulladtam a jelekbe, de én még mindig agyaltam.

Egyszer egy lány lekevert egy hatalmas maflást kihúzta magát és megkérdezte, hogy szerintem ő nem jó csaj ? Egyszer egy másik jól bokán rúgott és közölte, hogy na akkor vigyél már el valahová. Ha valaki kerek perec elmondta mit akar, akkor percekig filóztam azon, hogy jól halottam-e. Én a nagy túróst akartam barátkozni, na így lett egy csomó lány barátom. -Meg minden barátnő mellé egy-egy kék zöld folt. -Na jó csak viccelek.


Szerintem a női megérzés jóval pontosabb annál, mint ahogy mi pasik a jeleket megfejtjük.Én lassan 20 éve tanulok metakommunikációt, de egy átlag nőhöz képest,még mindig fényévnyi lemaradásaim vannak. -Bár azért idővel másként mentek ezek a dolgok.


Szóval szerintem vonzódik ő hozzád, csak nem mer lépni. Azt őszintén nem tudom, hogy mi pasik, miféle jelre várnánk. Szóval ha igazam van, akkor bizony ő valamiféle jelért fohászkodik. Ti lányok pedig igyekeztek jeleket adni, hogy végre megjöjjön a srác esze. Pedig lehet, hogy jobb lenne annyira elvarázsolnod, hogy elveszítse az eszét. Azért te is egy picit barátosabbra fogod a szitut, nehogy elveszítsd, szerintem inkább jobb megmutatnod a nőt, hogy előcsald belőle a férfit.


Egyébként megkérdezheted, miért nincs barátnője. Abból lehet, megtudsz valamit.

2013. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!