Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem illünk egymáshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spongya Bob kérdése:

Nem illünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Van egy nálam egy évvel idősebb fiú, aki nagyon bejön. Minden nap chatelünk, ekkor nem nagyon van gond, de mikor szemtől szemben kellene beszélgessünk egymáshoz, legtöbbször csak én beszélek. Sokkal visszahúzódóbb, mint én. Azt mondta, hogy szeretne jobban megismerni, meg, hogy fontos vagyok neki, de, ha nem tudunk rendesen beszélgetni, akkor mi lesz ez után?! Szerintetek idővel oldódik a feszültség?(vagy nem tudom minek nevezzem ezt a helyzetet)
2013. febr. 15. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Oldódhat.
2013. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A.Romanov ***** válasza:
Zavarban van. Typing like a boss tipikus esete, élő szóban meg kussban van :) Neten ismerkedtetek meg? Az szokott így elsülni még azzal is aki egyébként nem ilyen szótlan.
2013. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán fel fog oldódni, csak kell neki kis idő.
2013. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háááát, én pl imádom már csak nézni is azt akit szeretek..:$ nem érzem cikinek az ilyen csöndet, sőt inkább még olyan varázslatos is..:) ahogy magyaráz, meg ahogy babrál valamivel miközben beszél. :) Próbáld ki te is én azt mondom, :) rá fogsz jönni hogy miről is van szó, :) csak próbáld ki és tedd félre azt, h csönd van, ne zavarjon. :)
2013. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A.Romanov : nem neten ismerkedtünk meg. Már egy jó ideje ismerem,csak nem adtunk egymásra sokat. Pár hónapja kezdtünk el beszélgetni..
2013. febr. 15. 22:10
 6/6 A.Romanov ***** válasza:
Ja értem, akkor föl fog oldódni, hajrá :) Kitartás! :)
2013. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!