Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem már ráugranék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már ráugranék valakire? :D

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, nem csókolóztam még. Mármint komoly... ami általános iskolában volt, azt figyelembe sem veszem.

De már úgy érzem, hogy ráugranék valakire.

Esküszöm, ha rám mosolyog egy fiú, már arra gondolok, hogy hm. járnék vele.. és stb.


Néha eljárok bulizni, de akkor is csak az idősebbek keresnek. Én viszont nem vágyom a 10-15 évvel idősebb palikra.

Volt olyan, aki csak írt facebookon, hogy feküdjünk le néha.

Naa... mi van már az emberekkel?

Az én korosztályomban pedig észre sem vesznek. Csak az idősebbek. A jóval idősebbek.


Ilyenkor mi a teendő?:D

17



2013. febr. 15. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hmm a legfontosabb a pozitív kisugárzás :D Toom közhelynek hangzik, de az félsiker :D Engem már egy szép, és ŐSZINTE mosoly is el tud úgy bűvölni, hogy rád akarjak ugrani :D De mondom, a szived legmélyéről, őszintén kell hogy jöjjön :) Ha ez megvan, akkor meg már jön minden, a szexuális kisugárzástól kezdve, stb stb :D
2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 15. 22:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Ráugorhatnál az én kolbászomra cica!
2013. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!