Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, hogyha hosszú hajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogyha hosszú hajjal próbálok csajozni? Mert igazság szerint rocker vagyok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es tökéletesen leírt mindent.

Az én pasim is hosszú hajú. Ráadásul göndör. Imádom ^^

Ja,meg persze rocker. Jó is az :D

19L

2013. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit is akarnál egy olyan nőtől, aki azért nem jön össze veled, mert nem tolerálja a hosszú hajad - ergo téged nem fogad el, úgy, ahogy vagy?


Kis anekdota a sztorihoz: a kiskocsmába, ahová szoktunk járni a barátaimmal, jár egy srác (mi hétvégente beszélgetni, ő minden nap, non-stop...). Régen hosszú haja volt, és rockernek vallotta magát. Kedves, aranyos barátnői voltak. Aztán ő ezt megunta, hogy ő csajozni akar, és el is határozta, hogy akkor innentől ő diszkós lesz, mert azokra tapadnak a nők. Levágatta a haját (így már az orbitálisan elálló fülei is feltűnőek, amit eddig a haja takart), és diszkószámokat hallgat, ha olyat tesznek a zenegépbe, amit régen szeretett, látványosan és hangosan fújolja, majd miután lejár, megtoldja a "saját stílusával"... Ilyen abszolút gagyi, Zs kategóriás cuccokat hallgat már. Ez tart egy olyan öt éve, azóta még egy nyomorult egyéjszakás kalandra sem sikerült neki összeszedni senkit, és nem veszi észre magát :D

Ne akarj te is ilyen lenni, maradj önmagad! ;)

2013. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha látszik rajta hogy ápolt és jól áll neked akkor miért ne? Nem sok olyan pasi járkál az utcán akinek hosszú haja van és rocker, hacsak nem idősebb egy 15-20 :D. Pedig nekem is tökre bejönnek, csak a mai világban már az ilyen "páwákért" van oda mindenki, meg a belieberekért meg hasonló melegszendvicsekért. Ott volt például Axl Rose, kiba...szottul jó nézett ki, kiba...szottul jó állt neki a hosszú hajú és ölni tudtam
2013. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Szóval én ölni tudnék a hajáért. ;) 14/L
2013. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!