Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más fiúnak nincs elegem ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúnak nincs elegem ebből a sok elkényeztetett, utálatos, beképzelt fiatal lányból?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, folytonc sak csak csaldónom kell a mai lányokban, ha találok is normálisat vagy messze él vagy foglalt vagy nem jövök be nekik vagy nekem nem jön be külsőre.
2013. febr. 16. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mozdulj rá a milfekre.
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak én nem értem mi köze a kérdésnek a leíráshoz?
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Újabb sablonkérdés.
2013. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Igen nagyon rendes vagy és minden nő k*rva...

sablonkérdésre sablon válasz...

2013. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyes szerinted a MILF-ek angyalok?:D!
2013. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

más fiúknak nem!

én tényleg egy ilyen Terézmutti-típusú csaj vagyok, aki még azokkal se bunkó akik lépten nyomon cs.sztetik, mégis elhagyott a pasim egy beképzelt, utálatos, elkényeztetett tini pitsáért.

láthatólag imádja, akármilyen szemétséget mond, azt ő kedveli, csak mert jól néz ki.

hát figyelj, ma az ilyenekre van igény, aki normális lenne az tényleg messze lakik, bele kell ebbe törődni amíg milliomos nem lesz az ember és oda nem megy magánrepcsivel, ahova akar ;)

2013. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De elegem van, és akkor most mit tegyek. Idióta kérdésekből is elegem van, mégis nap mint nap ki van írva több 100.
2013. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tenni nem lehet mit, csodában nem érdemes bízni, mert mire eljön, már nem is lesz rá szükség. Amiket soroltál tulajdonság, rá kéne ébreszteni őket arra, h ez nem jó, de fogalmam sincs hogyan lehetne, mert sajnos rengeteg fiú adja a "lovat" (és így talán a legmagyarosabban legszebben fogalmaztam) alá.
2013. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!