Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szerelmes belém?

Figyelt kérdés

1x randiztunk, az nagyon jól sikerült, megcsókoltam. Aztán valamin berágtam, elkezdett a csaj kombinálni, mert egyébként elég idegesítő tud lenni. Egy jó nőről van szó, 170 centis barna hajú, igazán csinos és aranyos lány ,csak picit kombinálós fajta.

Én leépítettem, hogy nem akarok zűrös barátnőt. Most írt egy sms-t, hogy találkozzak vele, nem akar mást csak egy csókot tőlem, mint akkor este. Azt írta 2 hete rám maszturbál (ez elég LOL), és nem érdekli van-e más lány a képben, csak rám vágyik és legyek vele szexeálisan is...

Ez a lány belém zúgott volna?


2013. febr. 16. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a lány dugni akar veled hogy amúgy mit érez azt mi nem tudhatjuk

egyébként elég furcsa lehet a 170centis haja nem húzza a földön??

2013. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%-ban beléd van esve. Tagadhatatlan! Sok szerencsét.
2013. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dugni akar...
2013. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó neked(Y)
2013. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól keféld meg azt szarj a fejére egy nagyot és küld el.
2013. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!