Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétségbe vagyok esve. Szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Zűrös az ügy. Ötletek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

EGYSZER MÁR FEL LETT TÉVE EZ A KÉRDÉS, DE TOVÁBBI VÁLASZOKRA VAN SZÜKSÉGEM(KI LETT BŐVÍTVE AZÓTA A TÖRTÉNET, MERT RENGETEG MINDEN TÖRTÉNT)



Kétségbe esett 16 éves szerelmes lány vagyok! Mi tévő legyek ha az osztálytársamba halálosan bele szerettem? Nem szimpla ügy, kicsit bonyolultabb.


Segítsetek kérlek minél többen, hogy mi tévő legyek! Van egy nagyon jó fiú barátom..sőt igazából a legjobb. 2 éve tudunk egymásról, de szorosabb kapcsolatba kb. augusztusba kerültünk. Eleinte csak úgy néztem rá, mint a haveromra akit imádok..de beleszerettem..! Tudni kell róla, hogy nem egy nagy csajozó gép, nem egy nagy dumás és félénk típusú. Ugyan volt már barátnője, de nem azok közé a fiúk közé tartozik, akik nagyon érdeklődnének nyíltan egy lány után..És ez a gond. Nekem nagyon megnyílt magához képest, mivel én vagyok a legjobb lány barátja (ezt ő is mondta). De mivel félénk és visszafogott ilyen téren, így nem tudok rákérdezni, hogy tetszem-e neki, vagy tart-e többre a barátjánál. Csak ezen a téren ilyen, egyébként állandóan viccelődik, sokat dumál..olyasmi fiú akit mindenki szeret. Minden nap beszélünk, szinte minden percben, hol telefonon, hol személyesen. Ha nem vagyok vele..hiányzik. Nem bírom elfelejteni egy percre sem. Ha lefekszem aludni, akaratlanul is ő jár a fejemben..ugyan ez amikor felkelek.

Volt egy barátom, fél évig együtt voltunk(de már akkor is állandóan veszekedtünk), de annyira beleszerettem ebbe a fiúba, hogy közben a másik teljesen köddé vált..ezért szakítottam vele, mert nem érzem azt mint az elején, és állandóan veszekedtünk..

Szerelmes vagyok belé, tudom! De nem tudom, hogy ő mit akarhat tőlem..Én vagyok az egyetlen lány akivel beszél..akivel elmegy valahova KETTESBE..megvár. De nem tudom, hogy ezt nem-e csak azért csinálja mert ilyen jó barátjának tart. Igazából az én megérzésem nagyon kettős. Mert ismerem annyira, hogy tudjam, hogy még legjobb barátai is örülhetnek ha megvárja őket..Másrészt meg, néha úgy viszonyul hozzám mintha közömbös lennék neki. De ez végül is érthető, hiszen nem annyira jártas abban, hogy hogyan kell egy lánnyal viselkedni aki tetszik neki meg ilyenek. Valahogy érzem, hogyha együtt vagyunk akkor izzik a levegő, és valami ott van. Többször vettem már észre, hogy néz engem, és ez nagyon jól esik nekem, hogy ő is ezek szerint gondol rám. Osztálytársaink poénkodnak azzal mindig h mi lenne ha összejönnénk, de ilyenkor nem merek soha rá nézni. Többek szerint az osztályba tetszem én is neki és nem utasítana vissza..de ezek mind olyan emberek akik nem ismerik. Én nem tudom, hogy mit gondoljak. Kezdeményeztem már nála. Elhívtam ide-oda, és mindig örömmel jött, mondta utána, hogy jó volt és ha legközelebb megyek valahova akkor szóljak. Nagyon segítőkész velem, segít mindenben, meghallgat, növeli az önbizalmamat ha látja, hogy épp nem vagyok a toppon. Olyanokat mond, hogy szép vagyok..stb. De félek, hogy csak azért mondja, hogy aranyos legyen..bár amennyiszer elmondja, nem biztos h csak azért..Nagyon jól megérjük egymást.Ő is hívott már el jó pár helyre, ahol ketten voltunk..ugyan valamikor befurakodott egy harmadik ember is, de az végül nem zavar, mert nagyon jól elvoltunk ketten. Ha elhív valahova vagy megbeszélünk valamit, akkor ha rákérdezek, hogy ketten menjünk-e akkor a válasz mindig "nem tudom/nekem mindegy"....nem a szavak embere. De imádom! Gondoltam, hogy benyögök egyszer amikor együtt vagyunk egy olyat, hogy "Kezdelek jobban bírni mint egy havert"..de nem merem. Meg hiába mondanám ezt, félne bevallani még ezután is, ha esetleg tetszenék neki. Mit kérdezzek? Hogy tudjam meg hogy tetszem-e neki? Mit csináljak hogy magamba bolondítsam és felbátorítsam? Néha vakon papolok neki, hogy a lányok mit szeretnek..de tudom, hogy ő nem mer kezdeményezni..Kérlek segítsetek! Nagyon fontos Ő nekem!

Hogy tudnám elérni, hogy összejöjjünk?! Tudom házinyúlra nem lövünk..de ez a helyzet más..még két évünk van a középiskolából, és egyszerűen érzem, hogy ez hosszútávú lenne..

Nem merek olyat mondani amit Ő nyomulásnak venne esetleg, vagy olyat amivel elijeszteném..


Mondott olyat pl. hogy gondolkozott azon, hogy összeöjjön-e velem, de túl jóba lettünk..de én ezt nem hiszem el..mert nem ez a típusú fiú. Mindig mondja, hogy szép vagyok..meg mindig bókol. Mindig egymás mellett ülünk szándékosan, mindig keresi a társaságomat, holott leírtam, hogy neki az ilyesmi nem szokása meg semmi. Megyünk kettesbe ide-oda már heti szinten és kezdem úgy érezni, hogy ő is egyre jobban vonzódik felém. Nem volt komoly barátnője soha. Nem nagyon érdekli őt ez a világ, de ahogy velem beszél, rám néz, ahogy a közelembe van..érzem, hogy más..és valami van. Egypáran azt susmogják már, hogy összejöttünk, és hogy milyen aranyosak vagyunk, és ilyenkor olyan édesen elmosolyodik meg minden. Annyira szeretem. Más lánytól nem is féltem és nem is vagyok féltékeny, mert egyszerűen látszik, hogy rám máshogy néz. Most ugye én is azon gondolkozok, hogy barátként tekint-e rám vagy másképp, de a baráti kapcsolaton ez már túlment szerintem..Képes megvárni ha ő hamarabb végez valami módon suliba, hogy együtt menjünk hazafele. Másrészről meg mutogatja, meg mondja hogy ő neki nyáron ilyen barátnője lesz meg olyan..de nem tudom..nem tudok semmit. Félek, hogy csak bemesélem magamnak az érzést, hogy egy picit is tetszem neki...Segítsetek kérlek! Köszönöm!



2013. jan. 16. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kijelenthető az, hogy te szerelmes vagy belé!

A leírtak alapján úgy gondolom, hogy te közel állsz hozzá lelkileg! Akkor mi itt a probléma?! Sehol sincs olyan szabály, hogy csak a fiú kezdeményezhet! Szerintem mond meg neki bátran az igazat, hogy szereted őt, és hogy komolyabb kapcsolatot is el tudsz vele képzelni! Legrosszabb esetben nem megy bele, és maradtok barátok! 20/f

2013. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen első témához kapcsolódó választ! Nagyon hálás vagyok. Elgondolkozom:)
2013. jan. 16. 17:44
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Nos, én elolvastam. Igazából olyan tanácsot nem tudok írni, hogy ha azt megfogadod, akkor boldogan fogsz élni vele, míg meg nem halsz. Inkább véleményt írok.

Sztem ez egy nagyon flúgos fiú. Álomvilágban él. Fel sem fogja szerintem, mi az, hogy szerelem, mi az, hogy hitegetni egy lányt, aztán meg kiábrándítani. Vagyis eléggé éretlen, és látszik, hogy a szerelem, párkapcsolat témája teljesen hidegen hagyja. Ha normálisan viszonyulna hozzád (sőt... tisztelne téged, mint NŐT) akkor egyértelműen jelezte volna az "igen" vagy "nem" szándékát feléd. Néhány év múlva képes lesz erre, amikor érettebb lesz, de most még képtelen. Ezért igazából semmit nem tudsz vele kezdeni a jelenlegi helyzetben.

A helyedben azt tenném, hogy ha a dolog miatt nagyon elkeserednék, akkor leülnék vele, és elmondanám őszintén neki, mit érzek iránta. Vagyis tiszta helyzet elé állítanám, ha már ő nem képes erre. Igazából ez az egyetlen út, hogy valami kisüljön ebből az egészből.


De nem tudom. Ha olyat mond neked, hogy milyen női lesznek nyáron stb. akkor látszik ebből, hogy téged nem tart potenciális barátnőnek. Ugyanis egy normális pasi nem mond ilyet egy olyan lánynak, aki tetszik neki. Szóval lehet az is, hogy szimplán csak lelkitársának tart, nagyon jó barátjának, és te meg teljesen félreértetted a közvetlenségét, és belé vagy zúgva, rózsaszín ködön keresztül látod csak. Lehet, hogy ő irántad egyáltalán nem érzi ezeket. Barátságból, közvetlenségből is meg lehet várni egy lányt, és kedvesebben lehet bánni vele bárki másnál. Ez nem feltétlenül jelent semmi extra dolgot. Úgyhogy az én meglátásom szerint még inkább nincs esélyed nála, és nem gondolkodott el rajtad, mint barátnőn. Mjad később, évek múlva megbánja, és rájön, hogy milyen éretlenül és bugyután viselkedett veled.

2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elolvastad és válaszoltál!
2013. jan. 16. 20:05
 5/19 SevN ***** válasza:
54%
Basszus, pontosan leírtad azt, ami velem és párommal volt anno a suliban. Ugyanilyen srác voltam, ugyanígy csak neki nyíltam meg...stb. No, mostanra már a feleségem lett, és boldogabbak vagyunk mint valaha:) Nem mondom, hogy sima volt az ide vezető út, voltak nehézségek és nektek is lesz. A lényeg, hogy nem kell túlbonyolítani. Most még nem annyira zűrösek a dolgok, annak ellenére hogy így gondolod. Kihívod valamikor valahol vmi szórakozóhelyen a hóra, hogy boxoljatok, aztán meg csak úgy átöleled vagy iesmi...értékelni fogja:) Aztán majd jönnek a dolgok szépen. Ez a házinyulas dolog meg csak a gyáváknak és a gyengébbeknek szól.
2013. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást!:) Nektek továbbra is sok boldogságot!:)
2013. jan. 17. 20:25
 7/19 Tapasztalatlan ***** válasza:
57%

Figyelj!

Ahogy az eddigiekben leírtak alapján én is azt tudom mondani,hogy TE SZERELMES VAGY!A srác ugyan abba a hibába esik,mint oly sok fiú nem mer kezdeményezni ez tény,hogy a fiúk ilyenek én is ilyen vagyok.Ha nem mered nyíltan elmondani az érzéseidet akkor apró jelekkel tudasd vele,hogy te szereted őt!Mint például megöleled azért,hogy megvárt esetleg puszit adsz neki,hogyha segít megírni a házit.És,ha veszi a lapot akkor nyert ügyed van.A továbbiakban is sok szerencsét,ha kétséged akkor amiben tudok segítek. :) Szia

2013. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi:) Próbálkozom. :)
2013. jan. 18. 21:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz te. Nem olvastam végig teljesen de semmi baj szerintem, ha a csaj próbálkozik. Én is ugyan annyi idős vagyok, mint te és fiú. Az én ismerőseim akik ugyan ennyi idősek, mint én (15-16) a 18-20 évesek felé kacsingatnak... Szóval kb. nálam sem játszik egy csaj se. Mert aki nem a felnőttekkel kuratja meg magát az a páwákra bukik... Szóval szerintem kezdeményezz mert rendes srácnak tűnik és semmi rossz nincs abban h ha a csaj kezdeményez. Én sem vagyok nagy csajozó bnőm nem volt még és lehet, hogy nálam is sokat lendítene a kezdésnél h a csaj jelzi h bejövök neki.


Ne ronts ajtóstul a házba csak kis jelzéseket adj. Ha nem teljesen hülye leveszi majd.

2013. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy félti a barátságotokat :) Sőt ebben biztos vagyok ahogy abban is, hogy ideje erről a témáról többet beszélnetek :) Sok sikert, és írjál fejleményeket!
2013. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!