Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ec-pec-kimehetsz, avagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ec-pec-kimehetsz, avagy én vagyok-e a kakukktojás? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szóval ma, munka közben sokat gondolkoztam ezen a kérdésen/kérdéskörön. Vajon tényleg velem van-e a baj? Elég hosszú lesz, de kérlek titeket olvassátok végig és mondjatok valamit (előre látom fikázó férfitársaim..sebaj, hátha kapok majd normális válaszokat is).

Tehát: nézegetem itt a kérdéseket, a különböző társkeresőkön a lányok által áhított férfiak jellemzését, és csak úgy szimplán nyitott szemmel járok a világban. A nők 99%-a olyan pasi után áhítozik, aki kedves, őszinte, hűséges, humoros de egyben komoly is, intelligens, életvidám stb. stb. (Aki eleget jár fel ide az szerintem tudja, miről beszélek.)

24 éves vagyok, 16 éves korom óta összesen 6 barátnőm volt, mindegyikőjükkel megértem az évfordulót, volt akivel kettőt is (tudom, hogy ez nem a mennyiségről, hanem a minőségről szól, ám a kapcsolataim hosszát azért említem itt, mert szerintem elég jó kifejezése annak, hogy sosem a futó kalandok híve voltam). Az ország harmadik legjobb egyetemére járok, ahogy azt láthatjátok nem esik ki a kapa sem a számból. Mielőtt ez a kérdés megfogalmazásra került volna, felmértem azt is, hogy milyennek látnak engem a nők külsőre egy 1-től 10-ig terjedő skálán: 7-8 volt a leggyakoribb kapott „eredmény”.

Eljárok szórakozni, járok edzeni hetente kétszer, nem vagyok egy unalmas figura.

A kapcsolataimban kompromisszumra törekvő, de inkább irányító típus vagyok (nem elnyomást értek irányítás alatt, egyszerűen csak szeretek én lenni A Férfi a kapcsolatban), ez betudható annak, hogy tipikus oroszlán vagyok, sosem tiltok meg semmit (hiszen milyen alapja lenne a tiltásomnak? ha tiltani kell, ott nincs bizalom sem), s a féltékenységgel is úgy vagyok, hogy a párom felnőtt nő (jobb esetben:P) aki tudja, mit csinál, egy megcsalás/félrelépés/bármi amitől a bizalom megrendül és kész, vége.

Nehéz manapság az ismerkedés, úgy vettem észre, hogy a „normális” lányok elég félénkek, ha ismerkedésről van szó.. Vagyis félénkek lennének, ha adnának egy esélyt a beszélgetésre/ismerkedésre.

Miért ez a sok elutasítás? Regisztráltam néhány társkeresőre is, mindig kedvesen, őszintén, de nem túl tolakodóan írok rá a lányokra, de nagyon ritka, hogy választ is kapnék valamelyik levelemre. (Egy példa: love-on írtam eddig összesen 25 lánynak, mindenkinek egyedi levelet, igyekeztem frappáns lenni, mindig valami személyeset belevinni az üzenetbe, hogy lássa a hölgy, tényleg olvastam az adatlapját, tényleg Ő érdekel engem. EGYETLEN választ sem kaptam.)

Több mint fél éve nincs senkim. Nem olyan nagy idő ez, tudom, de azon emberek közé tartozom, akik nagyon gyorsan magányosak tudnak lenni. Érts ez alatt olyan magányt, amit a barátok nem tudnak kitölteni.

Szeretek szeretni és szeretve lenni.


Szerintetek a felfogásommal van valami baj? Kakukktojásnak számítok a mai pasik között akik a mennyiségi kapcsolatokra törekszenek? Tudom, hogy egyszer majd újra lesz valakim, de mostanában annyi elutasítást kaptam, hogy felmerült bennem a kérdés, vajon tényleg bennem van-e a hiba.


Köszönöm, ha elolvastátok!


24/F


2013. febr. 16. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs veled, de tényleg! Egyszerűen csak nem találtad még meg a neked valót. Ahogy én sem. Néha én is beregisztrálok egy társkeresőre, de soha, tényleg soha nem jött még semmilyen normális, egyedi levelem. Bár sosem mertem sehová kiírni a személyes adataim, azt hiszem a válaszaim alapján így is eldönthette, aki olvassa, szimpatikusnak talál-e. Nem tudom, én is folyton várom, hogy besétál a szerelem az életembe, nem vagyok sem csúnya, sem buta, de úgy látszik a másik felem engem sem nagyon próbálkozik megtalálni.:)) Azért mindig bizakodom benne,hátha sikerül neki. Te egy kicsit nehezebb helyzetben vagy, hiszen itt te vagy a fiú, de ha ez segít valamit, néha megnézem egy-két nő adatlapját társkeresőn kíváncsiságból, és nagyon ritka hogy olyat látnék, akit ténylegesen normálisnak találok. Legtöbbször ilyen helyekre nem a rendes, normális barátot/barátnőt kereső emberek regisztrálnak, ezért is nem szabad csalódottnak lenni emiatt.:) Ha ez vigasztal, nekem még nem volt kapcsolatom, nem azért mert csúnya vagy kevésbé intelligens lennék, egyszerűen csak sosem láttam értelmét annak, hogy olyannal jöjjek össze, akit nem találok hozzám illőnek. De én sem adom fel, mindig szívesen ismerkedek új emberekkel és hiszek abban, hogy egyszer majd fordul a kocka és tényleg valaki olyan jön, akire érdemes volt várni. :)18L
2013. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, az egészet. Agyaltam is a kérdéskörön. De rájöttem, hogy ez a téma tőlem sajnos/nemsajnos eléggé "távol áll", ennek ellenére próbálok neked mondani valamit, hátha hasznos információt is le tudsz szűrni belőle :)


Én is a húszas éveimben járok. A barátaim/haverjaim egy része hasonló problémákkal küzd, a többi megy a nagy világban, és hangoztatja hogy szinglinek lenni a világ legjobb dolga (biztos van amelyik tényleg így gondolja, de kétlem, hogy az összes).


Én is utálok magányos lenni. Egyszerűen engem sem tölt ki a szingli élet, így ezt teljesen megértem.. kevesen vagyunk így, szerintem. Párt találni iszonyatosan nehéz... Mindenkinek van valami defektje, és iszonyat nagy a világ ember-óceánja, így nehéz találnunk olyat akinek a defektjei kisebbek és tolerálhatóbbak EMELLETT a legfontosabb, hogy másik fél is képes elviselni a miénket...


Kétlem, hogy úgy kéne ezt az egészet felfognod, hogy te nem vagy "ép" és van valami hibád, ami miatt nincs jelenleg kapcsolatod.


Én talán annyi hibát látok a gépezetben, hogy görcsösen meg akarsz felelni. Hidd el, néha nem baj, ha nem felelsz meg mindenkinek és mindennek... Ezzel nem azt mondom, hogy változz meg és legyél lenéző bunkó, mert ritka érték a normális/kompromisszumképes/hűséges/kedves/stb. fiatal srác manapság, mindössze annyit kéne megértened, hogy vedd lazábbra ezt az egészet. Próbáld meg az aktuális élethelyzetedet megtölteni élettel, értékekkel, és tudj mindent élvezni. Tudom, nehéz, de hidd el menni fog, ha tényleg megpróbálod :) Ha ez sikerül, utána kiegyensúlyozottan és egyedi/teljes értékű emberként tudsz majd belevágni a következő kapcsolatodba.

2013. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hanariko ***** válasza:

Nincs baj a felfogásoddal, de sztm ne társkeresőzz. Bár lehet sok hozzás hasonló típus van ott is, de sztm kicsi az esély, hogy pont ilyenre akadj. Az internet veszélyes, ők sem tudják hogy te ki vagy, hogy valóban ilyen kedves vagy e, vagy csak valami bunkó aki szórakozik. Meg persze te sem látod, ki a másik.

Egyébként ha már voltak iyen érdemi kapcsolataid, szerintem ne aggódj, ez most úgy látszik egy hosszabb párkapcsolat mentes időszak az életedben.

2013. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenki! Nem gondoltam, hogy csak értelmes válaszokat fogod kapni, kellemesen csalódtam most a GYK-ban :)

Kicsit jobb hangulatban telnek a napok mostanság, megismertem egy csomó új arcot :)

2013. febr. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!