Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akkor hív el randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor hív el randizni ha én megyek oda hozzá?

Figyelt kérdés
A suliból ismerjük egymást, valamennyire gondolom tetszem neki, de először is én mentem oda hozzá hogy segítsen matekozni, mire azt mondta rendben, beülhetünk valahova, de alig matekoztunk csak beszélgettünk/flörtöltünk. Eltelt 2-3 hét, mire megint én kérdeztem meg hogy segítene-e, és akkor megint elhívott, de akkor már kajálni voltunk. Miért ilyen?
2013. febr. 17. 09:02
 1/4 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
A kérdésedre te magad válaszoltál. Tetszel neki és ő randinak szánta a matek órát. Ez ennyire egyszerű...
2013. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos benne, hogy te is akarnád a kapcsolatot, ezért fél ő kezdeményezni (esetleges visszautasítás).
2013. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ha mégegy találkozóra elhívott? A 3-ra? :D

Akkor az jel már? De megint én mentem oda hozzá...

2013. febr. 17. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a lány. :) Kissé gátlásos lehet, vannak ilyen srácok, én is az vagyok/voltam.

Szerintem be kell dobnod pár trükköt, hogy legyen lehetősége kezdeményezni.

Pl. Látványosan szomorkodsz, és arra vársz, hogy megkérdezze, hogy mi a bajod, vagy "véletlenül" leejtesz előtte egy könyvet vagy füzetet, amikor ő áll hozzád a legközelebb a padod mellett.

2013. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!