Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú és egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú és egy lány a beszélgetésük közben egyfolytában mosolyognak, szinte már vigyorognak, akkor tetszenek egymásnak? :D

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem biztos
2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja nekem is van ilyen lány barátom
2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor két idióta találkozott, azok szoktak vigyorogni a semmin.
2013. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
velem már volt ilyen :D megismertem egy lányt és egy kis fikadarab az orra alatt maradt mikor fujta az orrát... hát és nagoyn vigyorogtam és ő is vigyorgott... nekem egyátalán nem tetszett. mert nem volt az esetem.
2013. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

+ még hozzá szemeznek is ha nem beszélnek, akár társaságban, úgy hogy nem állnak egymás mellett, akkor nagyon valószínű.

Ha a szemezés feszélyezetlen és akár mosollyal is párosul és kb. 5 mp-en túli is ilyenkor, akkor 100%. Azt mondják, ha 10 mp-en túli az egymás szeme mélyére tekintés, akkor egyenesen oda vannak egymásért. :)

2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a fikáson nagyot nevettem :'D

#5 -s ,akkor nyert ügyem van :)

2013. febr. 17. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is ebbe reménykedem. De nálunk már tart egy jó ideje.


#5 vagyok

2013. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nálunk is :)

bár lépni nem nagyon lép a választottam:D

2013. febr. 17. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
A védőnővel csináltam ilyet legutóbb. Beszélt hozzám és nevetett, én meg visszavigyorogtam. Hát eléggé érdeklődött a felvilágosító óráról, és nem engedett ki egy órán keresztül mikor már az első 2 percben elállt az orrvérzésem(5 percenként új géz, én meg már felröhögtem, nem bírtam), de szerintem egyikünk se jött be a másiknak:D
2013. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam se lép a kiszemelt.


(#5 vagyok)

2013. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!