Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Van más is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Van más is, aki úgy érzi, hogy tlaán nem is létezik olyan lány/fiú, akit ő keresett mindig is jellemre, személyiségre?

Figyelt kérdés
Nekem külsőre nagyon sok lány tetszik, de jellemre egy kezemen meg tudom számolni hány olyat találtam, akivel el tudtam volna képzelni hosszabb távra is az életem. Mostanság meg mintha egyre nehezebb lenne megfelelő társat találni, pedig sokszor jól esne megölelni, odabújni valakihez, megcsókolni, együtt aludni és együtt kelni, szeretkezni valakivel hosszasan és sok-sok közös programot együtt csinálni. De én nem találok már megfelelő lányt valamiért, legutóbb is, aki megfelelt már foglalt volt. Akinek ugyanúgy szenved már ettől, írhatna priviben, szívesen dumálgatok.
2013. febr. 16. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván van...
2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt/van olyan lány, aki megfelelne, de nem tudom, ő mit érez, hogyan gondolkodik. A többiekről meg kiderült, hogy jellemtelenek, felszínesek stb., vagy nem akartak tőlem semmit, és még az ismerkedésig se nagyon jutottunk el, szóval nem egyszerű. Aki egy kicsit is igényesebb, az a mai világban nagyon nehezen tud párt találni.
2013. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel..úgy érzem lehetetlen olyat találni aki hozzám illik, akinek hasonló a gondolkodásmódja felfogása mint nekem. Kevés olyan ember van akivel megvan a közös hullámhossz..
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!