Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Lányok! Ti hogyan reagálnátok, ha egy idegen fiú megszólítana Titeket ismerkedés céljából az utcán, vagy akármilyen nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 21 éves fiú vagyok. Eddig nem igazán volt komoly kapcsolatom. Korábban bizonyára azért nem, mert akkor még nem is vágytam rá. Ez azonban mára megváltozott. Ami miatt jelenleg sincs még párkapcsolatom, hogy olyan egyetemen tanulok, ahol alig vannak lányok. Másrészt sok fiatallal ellentétben én nem vagyok egy bulizós ember, tehát bulikban sem tudok ismerkedni, mivel ilyen helyekre nem járok. Ugyanakkor úgy érzem, ha meglátok valahol egy lányt, aki szimpatikus, képes lennék arra, hogy odamenjek hozzá, majd kedvesen és udvariasan megszólítsam. Úgy vélem, nekem ehhez elég jó külső adottságaim vannak: a magasságom mintegy 190 centi, de még mindig növök. Ezen kívül rendszeresen járok konditerembe, aminek köszönhetően, ha tükörbe nézek, az izmos, vállas, sportos alkatú önmagamat látom. Nem feledkezem meg az ápoltságomról sem, tehát nekem fontos, hogy jó legyen a megjelenésem. Általában kedves vagyok és mosolygós, ha emberekkel beszélgetek. Sokszor mondták már nekem, többek közt még gimnáziumban is, hogy egy kedves, aranyos, türelmes és okos fiú vagyok. Mindezek alapján gondolom úgy, hogy képes vagyok idegen lányokat szinte bárhol megszólítani.

Ha van a leírtakról véleményetek, kérlek Titeket, osszátok meg velem. :-)


2013. febr. 18. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Pff... Fogalmazás első része: kifogások.

Fogalmazás második része: további bemutatkozás hátha valakinek megtetszenek a leírtak és ír neked egy privit. Hidd el, átlátszó.

Ráadásul az egész mint egy túl jól (és ezáltal bénán) megszerkesztett bemutatkozás-hirdetés.


Soha nem reagálnék az utcai leszólításra. Mármint meghallgatnám, megköszönném, de elutasítanám. Én ilyen vagyok.

2013. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnsz tolakodónak az illető lány szemében, akkor miért lenne baj?

Mielőtt az ember megismeri a párját, azelőtt a párja ismeretlen volt a számára, tehát valahogy el kell, hogy induljon a megismerkedés és a kommunikáció, ami ugye másként nem tud elindulni, illetve megvalósulni, ha valaki nem szólítja meg a másikat.

De azt gondolom, hogy azért vannak olyan helyek, amik alkalmasak erre és vannak olyanok, amik nem. Például ha sétál a lány az utcán, éppen elsétál melletted, akkor szerintem nem jó ötlet leszólítani. Viszont ha közösen várakoztok például egy buszmegállóban vagy egy zárt helyen tartózkodtok mindketten, legyen az akár egy kávézó, akkor szerintem nem lehet belőle gond.

2013. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok, ezért akárhol szívesen ismerekedem, ha a másik normálisan szólít meg :)
2013. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennyi idősen ilyen jellemmel eléggé ideje lenne felszedni valakit. a jófiú imidzset meg felejtsd el.
2013. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen én is normális megszólításra gondolok. :)
2013. febr. 18. 17:50
 6/6 mmano88 ***** válasza:

Ha szimpatikusnak találnálak biztos nem utasítanálak el. :) Pl. egy kis szemezés után a buszon/villamoson odajönnél hozzám azt külön értékelném. Szeretem ha egy férfi határozott és tesz is valamit, nem csak a csodára vár.

24N

2013. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!