Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék melegkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék melegként, ha nem járok sehová?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőkből kiábrándultam, mivel szinte csak szexpartnert keresnek rajta.

2013. febr. 18. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nagyjából mindent kilőttél. Ha otthon ülsz és neten se akarsz ismerkedni akkor marad az a minimális esély, hogy egy meleg srác bekopog hozzád egy nap.
2013. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezt kérdeztem én is a barátnőmtől, aki leszbi, és ő azt mondta, nem tudja megmagyarázni, de ő mindig megtalálja a meleg csajokat, és a meleg csajok megtalálják őt. Szal a melegek érzik egymáson. Biztos nehezebb dolgod van, de pl egy másik csaj érezte már rajtam, hogy bisex beállítottságú vagyok :D Én sem tudom megmagyarázni. Megtalálják a melegek egymást... Próbálj meg olyan bárokba eljárni. És az sem rossz, ha tudják rólad, hogy meleg vagy. Lehet, hogy tetszel valakinek, és szóbeszédből megtudja, aztán megtetszetek egymásnak :) 20L
2013. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos az illatodból érezte, hogy biszex vagy :D


Ez a gay radar dolog meg hülyeség. Nálam legalábbis nem vált be, engem se szoktak felismerni és még sose jött oda srác hozzám és én se mentem senkihez se oda. Ha ez valóban létezne akkor nem lenne gond a melegeknek az ismerkedés, mert így mindenki nyíltan ismerkedne. De hát tudjuk, hogy nem így van. Akinél lehet érezni az az fajta meleg, akiről messziről süt a dolog. A sztereotip melegekről hamarabb megmondod, a többségről nem. De még akkor se lehetsz benne biztos, hiszen akadnak lányos fiú heterók is.


Ha net-en nem akarsz ismerkedni, maradnak a meleg szórakozóhelyek. Pl a libertybe normálisak járnak, nem csak szexpartnert keresnek úgy tudom. A parti képek is ezt tanúsítják. Sok sikert!


23 meleg F.

2013. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MrPifta ***** válasza:
azért szerencsére nem mindenki szexpartnert keres
2013. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az interneten vagyok fent és már talán több, mint két éve keresem a partneremet...:D

Senki, sehol, semmi... Ha meg akad valaki, akkor arról kiderül hogy értetlen, buta..


18/f/m

2013. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!