Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem az igazit de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Free999 kérdése:

Megismertem az igazit de majdnem elszúrtuk, nemsokára találkozom újra vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
34 éves pasi vagyok és 6 hete megismertem egy lányt a neten, aki 3 évvel fiatalabb nálam. Valamiből azonnal tudtam hogy ő az igazi, ő azonban még nem, ennek ellenére a kapcsolatunk jól alakult, azt írta többször is hogy szeret és akar, nagyon aranyos volt, de egy banális félreértés miatt majdnem kidobott. Egy ártatlan kép miatt egy másik nőről egy közösségi oldalon akit nem is ismerek. Ennek ellenére 3 nappal ez után mégis találkoztunk. Természetesen a találkozó nem sikerült jól. És nagyon görcsöltem ő nagyon bezárkózott. Én már 2 éve ő meg 1 éve nem randizott senkivel. Sok csalódás ért már mindkettőnket. Ennek ellenére ő ajánlotta 3 hét múlva másik találkát.40 km-re élünk egymástól és ő nagyon elfoglalt mindig, suli, meló stb. Tegnap írta hogy aranyos meg kedves vagyok, de most csak barátként tud rám tekinteni és hogy legyek lazább és figyeljek rá jobban oda legközelebb. Szóval már 3 hetem sincs a találkáig, mit tegyek hogy el ne szúrjam. Csak őt akarom, őt kerestem 15 éve és nem engedem hogy elmenjen. Csak átlagos pasi vagyok de nagyon kedves és aranyos.
2013. febr. 19. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vigyèl neki virágot :)
2013. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán tetszel neki(szeretni ég nem szerethet ennyi után) akkor nem azon a képen fog mulni a dolog. Ha meg nem tetszel neki, nem fogtad meg igazán nincs mit tenni. Szeritnem továbbra is legyél vele kedves stb. a 40 Km nem az a távolság amit ne lehetne megtenni gyakrabban. Nem hiszem el hogy nincs egy fél órája órája talizni elöbb. Bocsi de ez szeritnem csak kifogás. Főleg ha Te felajánlod hogy elmész hozzá. Amugy nem értem azon a képen mért akadt ki annyira? föleg hogy csak most ismerkedtetek meg és nem is vagytok még együtt.....
2013. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta sokat csalódott a pasikban, mondjuk én is a nőkben. Amúgy tényleg elfoglalt, plusz nem szeretnék csak egy fél órát második randira, aminek tökéletesnek kell lennie. Bár lehet baj hogy leírtam neki hogy szerelmes vagyok belé. De mit tegyek már most. Elfelejtés kizárva.
2013. febr. 19. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Mért kéne midnennek tökéletesnek lemnnie???? Nincs tökéletes kapcsolat. ha ezt keregeted sosem leszel boldog. Ja és ha szeretek valakit akkor akár 10 percért is leutazok hozzá csak hogy átöleljem mert hiányzik és csak annyira van mód.
2013. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincs kocsim, ő a beteg nagyanyját gondozza ott is lakik vele, és mindketten nagyon messze lakunk az állomástól. De azt mondod ne várja 3 hetet menjek le akár 15 percre? nagyon hiányzik, tudom hogy ő az akit keresek. Szerintem valahol ő is tudja de nagyon nagy falat épített maga köré.

De nekem akkor is csak ő kell, senki más.

2013. febr. 19. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
aor türelem és reménykedj hogy lesz belőle valami.
2013. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok illúziót rombolni, de nekem kétszer volt ilyen "ő az igazi" érzésem és pont attól, hogy az első perctől görcsmentesen összhangban voltunk, pedig én is elég introvertált ember vagyok, de szerintem az "igazi" attól az "igazi", hogy még többet, jobbat hoz ki belőled mint magadtól vártad volna. (Nekem 13 év telt el a kettő között, ha az elsőnek a kezdetét veszem és nem a végét, akkor kerek 20 év, u.h. elég jól tudom mit érzel.)Nem attól lesz ő a nagy ő mert te azt akarod, hanem attól ahogy érzitek magatokat egymás társaságában és az, hogy az interneten milyennek ismerted meg nem sokat számit, viszont amikor szemtől szemben álltok az mindent.
2013. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem csak reménykedem, én szentül hiszem hogy az enyém lesz. Olyan dolgokat hozott ki belőlem már eddig is amiről nem is tudtam. Bevallom pasi létemre sírtam is már miatta. Nekem nem csak egy éjszakára kell. Én komoly kapcsolatot szeretnék vele.
2013. febr. 19. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én hanyat-homlok menekülnék, ha egy randi után ilyeneket mondanál nekem... ez túl sok, ne zúdítsd rá ennyire az érzelmeidet és ne görcsölj rá ennyire az egészre.
2013. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igaza van az elöttem szólónak. Nem csoda ha beijedt ettöl.
2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!