Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hosszú legyen az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú legyen az első randi/találkozás?

Figyelt kérdés
2 hét után találkozom először egy fiúval. Nagyon nehéz volt vele időpontot egyeztetni, mert tanulmányai miatt nagyon elfoglalt. Szerintetek mennyi ideig tartson az első találkozásunk? 1 óra már sok? Nem akarom fenntartani, de nagyon szeretném már személyesen is látni.:) 22/L
2013. febr. 19. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Addig amíg jól érzed magad!

Amíg nem válik vontatottá vagy erőltetté, fárasztóvá.


Ha ezt érzed, akkor gyorsan vegyél tőle búcsút és legközelebb folytatjátok.

2013. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 óra sok? Nekem a randi minimum fél napnál kezdődik...
2013. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1 óra? az nagyon kevés. Nem hiszem, hogy ne lenne egy fél napja, vagy 2-3 órája. Ha ennyire elfoglalt, hogy akar így kapcsolatot? Veszett fejsze nyele...

szintén 22/L

2013. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi neten ismerkedtünk meg, az első randink 4 órás volt, de csak azért ennyi, mert vasárnap késő este volt, én meg nagyon korán kelek a munkám miatt.

1 óra az semmi, szerintem az nagyon kevés!

25N

2013. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen megszabva a hossza, hacsak nincs valami fontos dolga az egyik félnek. Tartson addig amíg jól érzitek magatokat. Elég kiábrándíto ha valaki a végefele egyfolytában az óráját nézi, hogy mikor lép le. Az utóbbit én is tapasztaltam.
2013. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor más időpontot kell keresnünk. Szerintem is kevés az 1 óra, mondjuk egyet lehet sétálni ennyi idő alatt.
2013. febr. 19. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:
én barátnőmmel 1 napig volt randink :D
2013. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha jól érzitek magatokat egymással és ezt tudjátok is, tehát korábban találkoztatok már, akkor pofátlanul kevés az egy óra. Ha folyton arra hivatkozik, hogy elfoglalt, akkor nem biztos, hogy olyan jó választás.
2013. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4 óra volt.
2013. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"korábban találkoztatok már"


Első találkozásunk lesz. Már sokat beszélgettünk interneten, leginkább élőben szeretnénk látni egymást. Ez az elsődleges cél, mivel ott dől el szeretnénk-e folytatni.

2013. febr. 19. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!