Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves leányok! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves leányok! Ti hogy viszonyultok az olyan fiúkhoz, akik igényesek, mégis eltérnek a divattól, sőt ellene vannak? (Kérdésed rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
én egy ilyen fiú vagyok. Nem vagyok ápolatlan tahó, sem ronda, sportolok, rajzolok, zenélek (tanulmányaim nem a legjobbak, lusta vagyok :( sajnos), de pl öltözködésben a fekete, bő cuccokat preferálom, kemény zenéket hallgatok (darkstep, metal, dubstep), túl nagy a pofám néha. Emellé 176 cm vagyok, 70-72 kg, ja és nem az az ivós drogos típus :D nektek ez lényeges? Bejönnek ilyen tulajdonságok? Vagy álljak be a "raj" fiúkák sorába, és akkor több esélyem lenne a lányoknál? (15éves vagyok)

2013. febr. 17. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
minden az arcodon mulik
2013. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Inkább legyél egyéniség. De metal és dubstep együtt nekem valahogy nem áll össze.
2013. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
szögletes állam van, rövid hajam kicsit idősebbnek látszom :)
2013. febr. 17. 22:38
 4/23 A kérdező kommentje:
metalt meg a hard műfajokat szeretem, mindegy mi, csak hard legyen, pergős dobbal, kemény basszussal
2013. febr. 17. 22:40
 5/23 anonim ***** válasza:
szerintem ne hordj bő cuccokat, kicsit finomíts a stílusodon, legyél férfias, úgy hogy azért maradj meg önmagad és ha jól nézel ki, akkor úgyis bomlanak majd utánad a csajok..
2013. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jójó...a bő alatt nem az iluen suttyó nadrágot értem, de azér a hereszorító csőgatya se férfas éppen :/
2013. febr. 17. 22:42
 7/23 anonim ***** válasza:

én vágom miylen típus lehetsz van pár ilyen spanom.

nekem abszolút nem számít mibe van valaki ha jó arc, de általában fordítva a pasik meg nem ilyenek.

nekem pl. oroszlánsörényem van, hullámos a hajam és kezelhetetlen, ilyen bő fekete hosszú kabátom van, hozzá a fiútesóm bakancsát hordom élénk kék gatyával... és inkább megbotránkozó vagy fujjoló pillantásokat kapok a pasiktól :D

mondjuk akinek ez nem számít, az azért megszólít

2013. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
22:50-es: én meg pont az olyanokat nézem ,meg, mint te xD
2013. febr. 17. 22:54
 9/23 A kérdező kommentje:
22:50-es: én meg pont az olyanokat nézem ,meg, mint te xD mármint jó értelembe
2013. febr. 17. 22:54
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha pár évvel idősebb lennél, eléggé bejönnél.:DD
2013. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!