Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap egy csaj eljön velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap egy csaj eljön velem egy sörre, eltudnátok mondani mit hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hogyan tegyem számára egyértelművé hogy össze akarok vele jönni és hogy a következő randit már beszéljem meg vele? stb
2013. febr. 19. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Csókold meg!
2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez a sör után már teljesen egyszerű lesz.

Vagy a második után.

Vagy a harmadik után...

Vagy a negyedik....

Vagy....

2013. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 egy álmodozó válasza:

Csókold meg..:-)

Légy vele kedves udvarias nevettesd meg :-)

2013. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 carpediem1983 ***** válasza:
Haver, te elhívsz egy csajt sörözni? Legalább egy talponállóba mentek?Most ez komoly, eszembe nem jutna ez így....
2013. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mond meg hogy csináljam!
2013. febr. 19. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi baj van a sörrel, ha a lány is szereti. És vannak igényes helyek is, nem csak penészes omladozó piaszagú helyek... :)
2013. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yattatata válasza:

szerintem a sörös randival semmi gond nincs! én így ismertem meg a barátnőmet, idestova 3 éve! csak ne lepukkant helyre vidd, az első két kört minimum te álld, és ne ess át a ló túlsó oldalára, ne igyál többet mind ő! szerintem jó beszélgetés közben egyszer csak tedd fel neki a kérdést hogy megcsókolhatod-e persze előtte azért dicsérd a kisasszonyt.

jó szórakozást!

2013. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!