Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj aki nagyon megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj aki nagyon megtetszett De nem merem bevallani hogy nekem is tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali! Van 1 Lány Aki Elvileg ő is Szeret Csak Ez Nem Látszik..... PL: Belelkött a

Vízbe Tegnap a Strandon.. Stb. 30km-re lakunk egymástol ritkán tudunk talizni...Meg Facebook-on Sincs fenn.És én szerelmes Vagyok Belé. Csak NEM MEREM MEG MONDANI. Mit tegyek??



2012. júl. 2. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Mondd azt neki, hogy: Jó bőr vagy, cica, megvarrnálak! :-)
2012. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De Nekem nem arra kell :D hogy megvarjam :D
2012. júl. 2. 09:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát sztem valld be neki legközelebbi találkozásnál!

Nézd én lány vagyok és voltam ilyesmi helyzetbe, tetszett egy fiú én is neki de nem merte bevallani...és nem lett belőle semmi.


Na szval először is nyugodj meg és ne aggódj pl azon h elrontod. Ha a magam helyzetét nézem engem nem érdekelt volna ha el rontja csak vallotta vna be!! :D szval egyszerűen férre hívod, és bevallod, aztán megkérdezed lehetne-e köztetek több is..


Sok sikert! ;)

2012. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi De Az A Baj Hogy Elég Ritkán Talizunk :\ Mondj Még 1 Tippet Hogy Hívjam el?? Vagy Vmi PLS ! Előre is köszi
2012. júl. 2. 09:33
 5/13 okoska31 ***** válasza:

mond meg neki, hogy tetszik Neked.

30 km meg nem a világ vége, még biciklivel is leküzdhető.

2012. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félek vissza utasííít PLS te hogy mondanáád
2012. júl. 2. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Legfőképp ne így írj mert rendkívül hülyének nézel ki. Nem tudom elmúltál el 14 de ha igen akkor felejtsd el ezt az írást mert nevetséges. Ha lány lennék akkor se tetszene kivéve ha 14> lennék vagy értelmi fogyatékos.
2012. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sértő meg jegyzéseket nem kérek .... -.-''' am össze jöttem vele :P
2012. júl. 2. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
AKI NEM MER AZ NEM NYER!!!!!
2012. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akk én nyertem :D XD
2012. júl. 2. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!