Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác az évfolyamunkon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az évfolyamunkon, aki rég óta tetszik. Személyesen még nem beszéltünk, csak facebookon egyszer. Nem merek ráköszönni se a suliban. Mit csináljak? Nagyon tetszik!

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm modta hogy nézett multkor.. de nem tudom hogy ez elenthet-e valamit 15/L vagyok
2013. febr. 19. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele az életben. Hagyd a fészt a fenébe. Ott úgy sem kapsz tőle puszit.
2013. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a múltkor téged nézett, akkor álljatok úgy a folyosón, hogy te háttal vagy neki a barátnőd meg szembe vele és ha téged néz a barátnőd szól neked te meg megfordulsz és rámosolyogsz ha visszamosolyog akkor elképzelhető, hogy te is tetszel neki, indulásnak nem rossz :)
2013. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yattatata válasza:

Szia!

nekem volt barátnőm középsuliba az évfolyamról, szakítottunk, nem volt jó utána vele találkozni (már csak 2 évig kellett). és osztálytársaim is voltak így egymással, buli volt, mert ha veszekedtek szünetben 25 ember kussolt, nehogy bunkók legyünk. összegezve: azt mondanám, hogy nyeld le a békát és inkább hagyd annyiba a dolgot, mert ha összejöttök és szétmentek, az kínos éveket eredményezhet! házi nyúlra nem lövünk, bocsi

2013. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!