Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, osztálytársam. Nem tudom, hogy tetszem-e neki. Vélemény?

Figyelt kérdés

Gimi 10.be járunk, osztálytársam. Gyakran nézünk össze órákon, akár szünetekben és ha bemegyek a terembe vagy reggel megérkezem akkor is bámul, de nem romantikus összenézéseknek vagy szemezéseknek gondolom ezeket a dolgokat... Nekem tetszik a srác. de nem tudom, hogy én is neki... vagy erről szó sincs.

Felszínes meg hülye dolognak tűnik, de néhány lány profilképét lájkolta az enyémet nem... Akkor nem tetszem neki kicsit sem? Szoktunk beszélni, de ritkán...



2013. febr. 8. 22:26
 1/8 anonim válasza:

Oszd meg mégegyszer a képed. Pfff ilyen kérdést...

:-D


Beszélgess el vele gyakrabban, lehet, hogy ő is félénk mint te.

Ha már az FB nel tartunk akkor írjál rá.

2013. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
beszéltünk már fb-on de ő nem írt rám még, és én nem osztogatom meg a képeket 1millioszor.:D
2013. febr. 8. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Beszélgess vele, és közbe nézd milyen reakciót add le.

Akár nézz mélyen a szemébe tudasd vele, hogy te neked ő bejön. (de ne szavakkal.)

Remélem érhetően leírtam, bocsi kicsit fáradt vagyok már.:D

2013. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
?
2013. febr. 11. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
nézz hosszan, mélyen a szemébe.. ha nem fordul el, hanem állja a tekinteted, akkor tetszel neki..
2013. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

._.

ezek szerint tetszenék neki, de mit kellene tennem ha tényleg tetszenék neki?

2013. febr. 14. 16:10
 7/8 anonim válasza:
Neked? Semmit.. elég puhány lehet ha nem mer/tud kezdeni.. :)
2013. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
... :)
2013. márc. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!