Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány mikortól vállalhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mikortól vállalhatja fel az érzéseit? A randizós részre gondolok.

Figyelt kérdés

3 alkalommal randiztunk. Ő (a fiú) már nagyon sokszor bókolt, sokszor mondta hogy mennyire jól érzi magát velem, hogy alig várja hogy láthasson, hogy mennyire tetszem neki, hogy milyen jó velem csókolózni stb.

De én nem szeretem kimondani az érzéseimet, beszélni róla. Azt is alig mondtam ki hogy "már te is hiányzol" de közben meg oda vagyok érte.


2013. febr. 20. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan mondhatod már hogy hiányzik, nagyon kedveled...és szép fokozatosan... :D

Sok szerencsét! :D

2013. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,mutass felé többet,különben azt hiszi hogy nem érdekel..
2013. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok én is adjam a tudtára?

Meg az baj velem, hogy elpoénkodom. Hogy "Na jó egy icipicit hiányoztál" meg hogy "Hát még kibírtam volna nélküled" de közben meg ha 1 hétig nem látom a falat kaparom...Írni nem merek neki, mert attól félek elriasztom azzal hogy rátapadok :(

2013. febr. 20. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a legjobban azt szeretem, ha az elejétől felvállalja az érzéseit. Nem bírom, amikor egy fagyos jégcsappal kell randiznom hetek után is.
2013. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne,ha az érdeklődésedre " Kibírtam nélküled" választ kapnál?
2013. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös igazad van.

Ebbe nem is gondoltam bele, basszus szegénykém...

2013. febr. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!