Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó megszólítás suliban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó megszólítás suliban?

Figyelt kérdés
Jó estét, az utóbbi pár órát analizálással töltöttem. Arra jutottam, hogy ez egy jó megszólítás: Szia, mostanában lesz egy lány ismerősöm születésnapja, van ötleted mit vegyek neki? - nem tud rá két szóval válaszolni, úgy gondolom elég kreatív is. Ha átmegy a GYIK szitán kipróbálom egy lánnyal aki tetszik.

2013. febr. 20. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt hiszi hogy tetszik Neked az a lány, aki nem is lézetik?
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
erről a módszerről még nem hallottam
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most akkor mi a megszólítás, vagy mi?
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jaa hát ez egy elég sz@r ötlet :D Xd
2013. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van, akkor a lány ismerős szót ki kell cserélni arra, hogy nővérem.( Igen, tényleg van nővérem :D)
2013. febr. 20. 20:58
 6/11 wap93 ***** válasza:
100%
Ha ismered akkor jó igen mert lesz egy mesterkélt, legalább beszédtémátok. Ha nem ismered akkor meg szerintem nem a legjobb mert hülyének néz, hogy te most mit akarsz. Ismeretlent jobb kerülgetni inkább a barátnőit megkérdezni hogy hívják, szerintem.
2013. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jaj leesett!!:D

kacsints mellé, oszt jóvan:D és akkor levágja hogy mi a helyzet, aztán adj neki egy csokit:D nem az ajándék a lényeg hanem, hogy gondolsz rá

2013. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nevét tudom, de még nem beszéltünk csak facebookon boldog névnapot kívántam neki.
2013. febr. 20. 21:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, ahogy látom nem teljesen ment át a teszten, inkább még fejlesztem tovább vagy rögtönzök valamit.
2013. febr. 20. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mértnem mondod azt, hogy jöjjön el sétálni vagy meginni veled valamit. felfigyeltél rá, mert szép és jobban megakarod ismerni. érted ha most jössz ezzel a hülyeséggel és ő válaszol, mondjuk lesz egy kis dialógus köztetek, de utána ugyis ezzel kell folytatni, és akkor észreveszed, hogy milyen hülyén nyitottál, és megilyedsz. esetleg mutatkoz be határozottan, aztán meg lassabban de vidáman mond, hogy arra gondoltam...
2013. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!