Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet értelmes, rendes lányokat megismerni, akik nem cigiznek-piálnak, nem sminkelnek meg divatrongyokba járnak, hanem van egyéniségük?

Figyelt kérdés

Tudom, a nők szerint a smink igényesség, meg a divatosság is, meg nem szabad elítélni attól hogy cigizik meg nem alkoholista aki csak hétvégén piál, de ezt ne erőltessük, inkább a kérdésre koncentráljatok.


Szóval a fenti lányokat hol lehet megismerni könyvtáron és színházon kívül?



2013. febr. 21. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
maximum álmodban...
2013. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
szerintem legyél homokos...nem az összes sminkeli magát,nem piálnak nem cigiznek...nem ciki ha melegvagy...
2013. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Mert szerinted aki sminkeli magát annak nincs egyénisége?! Amúgy nekem se jönnek be az agyonfestett lányok de egy alap smink azért kell.
2013. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én csak olyan lányokat ismerek akik vagy piásak vagy 5 percenként cigiznek esetleg mindkettőt. :D
2013. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor mindig jólesően hátradőlök a székemben, hogy vannak még olyen férfiak, akik a hozzám hasonló lányokat keresik :)
2013. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor mindig jólesően hátradőlök a székemben, hogy vannak még olyen férfiak, akik a hozzám hasonló lányokat keresik :)"


És mindig megkapják, hogy homokos vagy, szerencsétlen, gyáva, túl sok az elvárásod, stb.

De ha már válaszoltál, leírhatnád, hogy neked milyen hobbid van, hol lehetne veled ismerkedni, ha valaki akarna, mert a könyvtárban nem ezt tapasztalom (közhely), színházra meg nincs pénzem.

2013. febr. 21. 14:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak a szerencsében bízhatsz.Talán egyszer kifogsz egy ilyet.
2013. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy korosztály lennénk, kedves kérdező, de én ilyesmi vagyok. Sminkelni szoktam, de csak a legminimálisabban, szempillaspirál, és néha korrektor. Nem tudom mit értesz "divatrongy" alatt, nekem is vannak divatos ruháim, de mind valahogy az én stílusom, és egyedi. 15/L
2013. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Másik válaszoló vagyok, de én is ilyen lány vagyok, és én is örülök hogy vannak még normális fiúk!! :)

Én pl néha a barátnőimmel szoktam elmenni csak úgy ha épp bulizni lenne kedvem, de ha nem akkor sétálni is nagyon szeretek, és mindig egyedül sétálok haza, bár valószínűleg ne maz a legalkalmasabb az ismerkedésre. De aki ameddig suliba jár addig nagyobb az esély rá hogy mondjuk leszólítsd.

Közös ismerősökön keresztül is fel lehet venni a kapcsolatot, élőben vagy neten. Bár ezeket te is tudod.

Vagy esetleg nézz körül olyan helyeken ahol sportolni lehet... mi mást lehet még csinálni?

Gondolj bele hogy mivel töltöd az időd, aztán hajrá! ;)

2013. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A 20. század végén kihalt ez az alfaj...
2013. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!