Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mit jelent az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit jelent az, hogy értelmes legyen a lány?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyen gyökkettő.
2013. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Azt,hogy ne gügyögjön vihogjon úgy mint egy buta plázacica
2013. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyen egy négyzetgyökér.
2013. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a műkörmeivel és a plázákkal legyen mindig elfoglalva, hanem lehessen az élet nagy dolgairól is szót érteni vele :)
2013. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehessen vele beszélgetni. Sokan még erre az alapvető dologra is alkalmatlanok.
2013. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyen olyan mint te ha ezt nem érted...
2013. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Okos, felnőttes és érett...

Ne legyen kislányos, éretlen meg aki hülyül és vigyorog!

Én jobban szeretem azokat a lányokat akik inkább hülyülnek mint csak ülnek és csak nem is mosolyognak ha engem kérdezel ne járj ilyen csajjal vagy ha csaj vagy ne legyél ilyen csaj nem sok pasi szereti.

2013. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Legyen véleménye, legyen érdeklődő, intelligens, jókat lehessen vele együtt nevetni (NE VIHOGNI!!!) és szerintem beletartozik az is ebbe, hogy elfogadó és kedves.
2013. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

azt hogy ne legyen " muja " :D Rám is hajt most egy ilyen kis butus és nagyon el tudja venni a kedvem ha ilyen kis szerencsétlen...

20 F

2013. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ne nézessen le az idióta viselkedésével. (vihogás, nyavajgás stb kellemetlen dolog) meglehet beszélni vele sokmindent (ha gond van, tanácsra van szükség vagy csakúgy ámblokk beszélgetni) tudjon főzni és tudjon szeretni.

viszont egy otthonülős srácnak nem leszel értelmes ha iszol-drogozol stb egy bulizós értékeli ha vele szívsz. mondjuk ez nagyon erős álltalánosítás volt csak hog ylásd a különbséget. hasonló érdeklődési körű társat keress így nagyobb esélyed van hogy értelmesnek fog találni. pl barátnőmmel 4 éve vagyok párkapcsolatban és naggyából ugan az érdekel mindkettőnket .nála értelmesebb lánnyal még nem találkoztam .

2013. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!