Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki tetszik azzal soha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tetszik azzal soha nincs témám. Hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

azt vettem észre, azok a srácok akik tetszenek, nem tudok miről beszélgetni velük. valahogy nem kérdeznek, nem érdeklődnek felém, ha én kérdezem őket lezárnak tőmondatokkal és nem bírom tovább vinni a beszélgetést velük. bezzeg akik meg nem tetszenek mindig mesélnek magukról, kérdeznek rólam és még baráti alapon is, úgy hogy tudják én nem akarok semmit, találkozni akarnak velem, hogy legyen valaki egyáltalán akinek elmondhatják mennyit csalódtak, vagy akitől tanácsokat kaphatnak, vagy akivel legalább ki tudnak mozdulni.


csak az a baj, hogy így lassan 1 éve nincs senkim és nem vagyok "fiatal".(28)


nem egy sráccal akivel szeretnék valamit magán a legalacsonyabb szinten a kommunikáció szinten, már borul az egész.


mit írjak egy olyan srácnak, aki ha válaszol egyáltalán, ennyiket ír arra hogy mizujs veled:

"velem nincs semmi, dolgozom."

sem visszakérdezés, sem semmi.


2013. febr. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

""velem nincs semmi, dolgozom."

sem visszakérdezés, sem semmi."


Lehet, hogy kedvesebb lenne, ha nem munkaidoben nyomulnal ra. :D

2013. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez de ismerős.

Csak nálam az jön még hozzá,hogy én is elfelejtek ilyenkor egyből visszakérdezni,de aztán gyorsan pótlom.

2013. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem munkaidőben olvassa...


és másnap is visszakérdezhetne

de néha már olyanokat írok, hogyhogy eltűntél??


erre megint: nem tűntem el, nincs semmi.

2013. febr. 21. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat figyi, ha latod, hogy ennyire nem erdekled, ne eroltesd! Nagyon idegesito, amikor nyomul rad egy lany, aki nem tetszik...
2013. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem úgy értettem ahogy a 4-es,mert itt olyanról volt szó,akinél egyébként ő írt rám,csak a válaszai voltak "érdekesek".
2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Nagyon idegesito, amikor nyomul rad egy lany, aki nem tetszik..."


ezt vegyem annak, hogy senkinek nem tetszem, aki nekem tetszik?

2013. febr. 21. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de az bizti, hogy zavarod...
2013. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van , én is lány vagyok 25 éves ,de ha tetszik kegy pasi én sem találom a szavakat vele, ettől már olyan görcsös vagyok, hogy azon gondolkozom elmegyek egy pszichológushoz, lehet az a baj, hogy zavarunkban nem tudunk mit kérdezni , meg az, hogy annyira meg akarsz neki felelni ,hogy rágörcsölsz az egészre, és úgy fog kinézni az egész szitu mint egy nyelvizsga ,ahol csak ilyen sablonos, banális témák vannak, nekem is van olyan pasi akivel órákig el tudok beszélgetni pl a volt barátom vele az első perctől kezdve órákig beszélgettünk, meg a haverjával is, de az a pasi aki tetszik most vele is ilyen erőltetett volt a beszélgetésem, és nem tudom miért, lehet azért mert túlságosan zavarban vagyok a jelenlétében, vagy túl különbözőek vagyunk, és amit mondok neki azt nem is érti, nem tudom ,de nagyon idegesítő a dolog.
2013. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!