Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első Randi. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első Randi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy üdvözöljem puszit adjak neki v kézfogás?Vigyek e neki valmit csokit v virágot?És milyen témákról lehet beszélgetni az első randin ha lehet írjatok minnél többet.
2013. febr. 22. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Óvszert vigyél!
2013. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha lehet normális válaszokat
2013. febr. 22. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem elég két puszi köszönéskor. Kézfogást szerintem hagyd, kivéve ha a lány kezdeményezi, mert akkor rázz vele kezet. (úgy illik, hogy a lány kezdeményez) Első randira vannak akik azt mondják majd, hogy ne vigyél semmit, de szerintem egy tábla csoki belefér, de virágot még ne. Beszélgetni bármiről lehet, ez majd jönni fog magától, nem kell görcsölni. :D


Honnan ismered az illetőt? Találkoztatok már?

2013. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A 3-assal egyet értek, ha a lány kézfogást kezdeményez, akkor az, de amúgy a puszi simán belefér. Ha a kezét nyújtja, akkor esetleg egy kézcsók, annak általában örülnek, de ez függ a lánytól is, van aki egyáltalán nem szereti.

A virág tényleg nem jó ötlet, de szerintem a csoki sem annyira (bár ez függ attól, hogy hová mentek, van-e nála valami olyan táska, amibe belefér, hogy elrakja), én nem vinnék első randira, de az még azért belefér.

Beszédtéma meg ezer féle lehet, függhet attól is, hogy honnan ismeritek egymást (suli, munka, stb.) arról is lehet, a lényeg, hogy ne parázz rá.


24/F

2013. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Már bocsi! Miért kellett lepontozni? Normális választ adtam ... Én elvárom első randin a szexet :-P
2013. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magadat vidd, és ha már sokszor kommunikáltatok egy nagy ölelés és puszi az jöhet nyitásnak, a többi meg kialakul.Ha kell akkor majd a lány fog neked segíteni a témában, de szerintem nem fogtok unatkozni, főleg ha szeretitek egymást:)
2013. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!