Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felszínes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felszínes vagyok, ha a túlsúlyos, asszonyos, férfias külsejű lányokhoz nem tudok vonzódni, de azon kívül szinte bármilyen lánnyal szívesen járnék, ha jellemre megfelelne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel minden ember felszínes!
2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
100%
Nem, nyugi emiatt nem vagy ez. mindenkinek megvannak az igényei és egy általános saját ideáljáról felállított kép.
2013. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, nem vagy felszínes!
2013. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor én is felszínes vagyok mert nem tudok egy olyan pasival lefeküdni aki palotapincsi nyámnyila és bűnronda...Nem, nem vagy felszínes, csak valahol legbelül megvan az az érzésed, hogy egy igazán jó kapcsolatban megvan többé-kevésbé a külső vonzalom is, hiszen e nélkül hogyan is működhetne jól a szex?! Nem felszínes, hanem normális vagy.


18/L

2013. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bőkd ki, hogy mégis milyen választ akarsz olvasni?

hogy nem vagy felszines?

2013. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"de azon kívül szinte bármilyen lánnyal szívesen járnék, ha jellemre megfelelne"

Ronda, ragyás, lófejűvel is? Ugyan már!

A helyzet az, hogy mint a legtöbb embernek, neked is a külső számít leginkább, persze azért szeretnéd, ha jellemre is megfelelne a lány. Ne aggódj, nagyon sokan vannak ugyanígy ezzel. Én pl. nem tudok a vékony pasikhoz vonzódni. Most akkor felszínes vagyok?

2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdező egy kétségbeesett tinédzser aki szeretne már párt mert teng benne a tesztoszteron/ösztrogén. Azért kérdezi, hogy lelki megnyugvást kapjon.
2013. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindenki felszines. Aki az ellenkezőjét állitja az hazudik. Senki se akarna egy számára csúnya emberrel közelebbi kapcsolatot. Az, hogy kinek mi a csúnya az megint más kérdés. Van akinek a 190 centis 50 kilós pasik, van akiknek a bradpittek, van akinek a hentesalkatok jönnek be, ahogy pasiknál is van akinek a plázacica, van akinek az emóscsajok, van akinek a kis átlagos bölcsészlányok tetszenek.

Aztán persze ha megismerte akkor lehet hogy változik a vélemény, de elsőre úgyis a külsőt látod és csak az alapján tudsz dönteni hogy tetszik vagy sem.

Én felszines vagyok, csúnya lányhoz nem mennék oda és kész

2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem vagy felszínes, én sem járnék olyan pasival aki nem tetszik.
2013. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!