Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok lányok ha randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lányok ha randira mentek és nagyon el akarjátok csábítani a kiszemelt "áldozatot" akkor mi az a ruha kombó amit bevettek? Linkelhettek is vagy kép is jöhet!

Figyelt kérdés
lábbeli szoknya nadrág felső hajstílus mindenre kiváncsi vagyok.

2013. febr. 22. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Na én első randira pont nem igazán csíptem ki magam :D Farmer, térdig érő fekete csizma, fekete kabát. Hajam csak simán kibontva, smink is alig. Mégis elhívott egy 2. randira. :D

Én úgy vagyok vele, hogy saját magamat akarom adni, olyan lenni, mint amilyen tényleg vagyok. Pl nem szoktam tűsarkú cipőt hordani, akkor miért billegjek abban ha az nem én vagyok? Na nem mondom hogy tornacsukában mennék randizni, de érted...

2013. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem teljesen jogos.
2013. febr. 22. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért?
2013. febr. 22. 21:49
 5/8 anonim válasza:

Én is hasonlóképpen gondolom. Sosem a top formámat akarom hozni első randin, mert mégsem mehet az ember mindig magassarkúban és dekoltált pólóban, akkor meg esetleg későbbi alkalmakkor csalódik, mert meglátja, hogy hétköznapokon farmer-póló kombóban tolom:D

Persze ha bulizni mentek, vagy ilyesmi, akkor az más kérdés, akkor csinosítsd ki magad, de én például ajánlanék egy csinos felsőt, ami kiemeli az alakod, de ne legyen túl kivágott, és egy farmert, esetleg egy telitalpú csizmával, de a lapossal sincs semmi probléma. :)

Úgysem a ruháddal fogod elcsábítani, hanem a személyiségeddel :)

2013. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert kortól is függ hogy hogyan öltözz fel:)
2013. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az első randimra betegen mentem. Nem volt túl szép a kipirosodott orrom... Nagyon ki se öltöztem. De volt 2. randi. Már egészségesen:) remélem lesz 3. is
2013. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
érdekes hogy azt gondoljátok lány vagyk pedig egy igazi fírfi vagyok.
2013. febr. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!