Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúknál állítólag a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál állítólag a barátod kiszemeltje tabu. Miért van az mégis velem, hogy barátok "vesznek célba"?

Figyelt kérdés
Elég érdekesen csinálják, mert pár hétig az egyik közeledik, aztán a másik. Teljesen összezavarnak, ráadásul mindkettő szimpi.

2013. jan. 25. 21:59
 1/8 Vadkan01 ***** válasza:
Manapság már nem veszik komolyan ezek a tabukat sem.
2013. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert ha pár hét alatt nem reagálsz akk feladják... és onnantol leszar az egyik... igy a másik is megy probálkozni....

Idiota.... pár hét.. omfg ha szimpi akk észre vennéd a jeleket.....

Ja h te ésszrevetted... oké

AKKOR HA SZIMPIK MÉRT NEM CSINÁLSZLOSZRT SE???.............

2013. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó: mert félek, két szék között a földre ülök
2013. jan. 25. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Gátlástalanok, ennyi... Nem érdekli őket semmi, csak a sze.x bárkivel...mindenkivel...senkivel...
2013. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiszemeltje igen, volt noje igen, volt kiszemeltje az nem tabu.


Hat nem tudom, de en el nem tudnam kepzelni, hogy par hetig kozeledek egy csajhoz.


Elmondom neki mi a helyzet, ha akar elkezdunk ismerkedni es vagy lesz belole valami vagy nem.

De, hogy tobb hetig csak kerulgessem, azt nem, az elso gondolatom az lenne, hogy a csaj csak huzza az agyamat, meg simogatja az egojat.

2013. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én attól féltem, ez valami beteg "teszt" hogy mennyire vagyok kedves a másikkal...
2013. jan. 26. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Sose voltak igaz barátai a pasidnak. Ha igaz barátai lennének, sose tekintenének rád prédaként.

2. Így tesztelnek. Engem az exem öccse meg unokatestvére tesztelt így.

2013. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs pasim.
2013. jan. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!