Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami jó randihely 2. randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó randihely 2. randira?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van már kint, DE a legtöbb tanács használhatatlan, vagy ilyen puccos helyeket írnak, vagy nagyon elcsépelt ötleteket.. Mar találkoztam a fiúval egyszer, csak sétáltunk egy parkban. Tehát a 2. randira kéne vmi jópofa, ami lehetőleg mégsem olyan drága.. A kávé, tea, meg ilyen beülős helyek elcsépeltek. A bowling túl drága, Mozi uncsi, és amugy sincs most semmi jó.Sima séta meg már volt.Második randinak elég gáz ha már felmegyek hozzá. Kiránduláshoz hideg van szóóóval mi legyen?
2013. febr. 22. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menjetek úszni.
2013. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menjetek jégkorizni:) Mi is azt csináljuk :D
2013. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úszni????.......te sem gondoltad komolyan..
2013. febr. 22. 21:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Úszni :DDDD, a kori tényleg jó ötlet, vagy menjetek a tropicariumba, és utána üljetek be 1 forrócsokira valahova.
2013. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

LAN-party Xd


Én pl ilyen hülyeséget is megcsinálnék, hogy elviszem az általános sulimba ahova régen jártam, közben lehet sztorizni is, hogy mik történtek ott stb. Nem kimondott randi hely, de nem is szokványos és ingyen van.

2013. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
vasárnapra 13 fokot mondanak szerintem az a korihoz már sok, meg az inkább este hangulatos, és délután akarunk találkozni. az általános ahova járt az egyben a gimnázium ahova most járunk. az én általánosom vidéken van...
2013. febr. 22. 21:58
 7/12 A kérdező kommentje:
a tropicarium ötlet pedig tetszett, csak messze van... kezdem magam nagyon fantáziátlannak érezni..
2013. febr. 22. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi elmentünk pizzázni.


De amúgy én is így vagyok vele, hogy semmi jó ötletem nincs. Én a lány vagyok amúgy. Megkérdezi mindig hogy mihez lenne kedvem. De most érted, én nem akarom hogy költse a pénzét, nem az hogy rám, mert azt nem hagyom neki, hanem úgy általánosságban. Szóval fizetős helyet nem akarok soha kitalálni, és egy fantáziátlannak tarthat, mert mindig ráhagyom hogy "Dönts megint te"....


De én pl szívesen elmennék a Budai várba vagy ilyesmi, de ha nincs kedve? Kínlódjon miattam?

2013. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
énis lány vagyok..csak nekem kéne kitalálni...ehh
2013. febr. 22. 22:12
 10/12 A kérdező kommentje:
hamár mindenképp valami snassz dolgot kell vlasztani, mint pl forrócsoki akkor van valami nagyon jó hely? ( nem drága csak különleges)
2013. febr. 22. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!