Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olcsó Gyros-ozót tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó Gyros-ozót tudtok mondani Budapesten, ami jó randihely lehet?

Figyelt kérdés

Érdekelne olyan étterem is, ami benne van a torkos csütörtök akcióban. Vagy pedig olcsó hely, ahol nem csak randizni-beszélgetni lehet, hanem bizony egy nagy séta után jól degeszre is tömhetjük magunkat.


Vagy eleve bukó az ötlet?



#ötlet #randihely gyrosozó
2013. jan. 21. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem díjaznám, ha a pasi egy olcsó gyrosozóba akarna velem randizni. Lehet lepontozni...
2013. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem rossz ötlet beülni valahova így. De előtte azért legyen séta vagy valami egyéb is. Ne csak üljetek a gyrososnál.
2013. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nagyon is örülnék ennek az ötletnek, egyáltalán nem várom el, hogy egy randin a fiú drága étterembe vigyen! Én sem szeretném egy alkalom alatt elkölteni az egész zsebpénzemet. Sajnos helyet nem tudok mondani, bocsi.

16/L

2013. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ennyi erővel menjetek mekibe
2013. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az egész körúton ugyanannyi a gyros! bár konkrét ötletem nincs...
2013. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem rossz ötlet, az egyetlen gond vele, amivel én is akkor szembesültem, amikor a sokadik randin ültünk a gyros felett, hogy basszus, ezt csak marha undorítóan lehet enni :D

Jászain a Szeráj pl jó és szerintem nem is drága.

25N

2013. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Egyébként én gyros tálat szoktam kérni, és azt késsel villával nagyon szépen meg lehet enni. Kézzel-lábbal az előemberek esznek.
2013. jan. 22. 09:10
 8/10 anonim ***** válasza:

A Móriczon van egy kultúrált olcsó gyrosos,de a KFC mellett van egy isteni kínai,simán elmenne étteremnek,szép és olcsó,ráadásul ott van egy köpésre a feneketlen-tó,ahol lehet sétálni,és télen is szép.ráadásul,ha nagyon fáznátok,vagy ilyesmi,akkor ott az Allee,h felmelegedjetek.szóval minden egy helyen :)


21/l


plusz a szent gellért téren pont a villamosmegállóban van egy nagyon pici,de különlges kisbolt.árulnak rengeteg külföldi csokit,meg üditõket,megfizethetôáron. ja és persze a gellértsdhegyen is sétálhattok :)

2013. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, azt hiszem, ez esetben előembernek minősülök én, és még nagyon sokan, amiért a gyros az nekem az, amit pitában adnak és azt bizony kézzel eszem meg, fúj :)

A gyros tál meg az olcsóság meg nekem már nem fér össze, a tál 1300-1500 Ft, ennyiért normális kaját is lehet enni kifőzdében. Arról nem is beszélve, hogy milyen ebédet főzök neked 1500 Ft/főből ;)

2013. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
előember....LOL
2013. márc. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!