Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8 nap internetes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 nap internetes beszélgetés után felhozhatom a lánynak, hogy szeretnék vele személyesen is találkozni?

Figyelt kérdés
Szerveznék egy összejövetelt.
2013. febr. 23. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ajajjj...

Csináld!

2013. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korrekt. Nem azonnal, de nem is késő. 1-2 hét az oké szerintem. Utána már barátzóna vagy, előtte meg nyomulós.
2013. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 4 perc után szoktam a szexre térni. Szal, mezsgyén vagy, de azért már megkockáztathatod:D
2013. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van Dávid fiam.:) Nekem ez a lány nem a szexre kell, hanem egy életet képzelnék el vele. Ő sem az a könnyűvérű nőcske és elmúltunk már 20 évesek.:)
2013. febr. 23. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
8 nap ok de mennyi idő? Mert ha 8x 5 perc az kevés, de ha 8*24 óra az meg túlzás...
2013. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felhozhatod. Volt annó nekem is jópár első randim internetes beszélgetés után, de abban mindegyik megegyezett, hogy 8 és 12 nap között volt a beszélgetéssel töltött napok száma, amikor felhozták, hogy randira hívjanak. Egyébként pedig egy nőnél észre lehet venni, ha vevő a találkozásra, mert szoktak célozgatni, főleg ha sokat is ír. :) Sok sikert! 30N
2013. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért szeretném, ha végre már létrejönne egy találka, mert személyesen sokkal jobban lehet ismerkedni, nagyobb érdeklődést lehet mutatni a másik fele és ez később rengeteg újabb témákat eredményez. 8 nap alatt úgy összességében 10-12 órát beszélhettünk, de én már egyszerűen nem bírok tovább várni, nagyon kíváncsi vagyok már rá. És tudom, hogy nekem kell lépnem, mert ő nem az a fajta lány, aki mer kezdeményezni.
2013. febr. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!