Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy csajt kiszakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy csajt kiszakítani a társaságából, ha tetszik?

Figyelt kérdés
Többször volt olyan,hogy egy csaj nagyon tetszett egy bulihelyen, vagy akárhol, de volt vele pár barátnője, aztán hagytam, mert nem tudtam mit csinálni vele. Ha egyedül van(ami azért ritka egy szórakozóhelyen), akkor könnyebb azért a téma. Most konkrétan egy olyan esetre gondolok, amikor egy csajokból álló banda kört alkotva táncol és befelé fordulnak. Gyakori az ilyen:D Mit lehet tenni?

2013. febr. 23. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
lány vagyok és magamra ismertem a leírt szituban:D azt tudom ajánlani, hogy táncolj a kiszemelt csaj mellett/mögött és érj hozzá minél többször... nekem ált ez egyértelmű utalás szokott lenni. ha ő is hozzád ér táncolás közben akkor élvezi a helyzetet-> kezdjetek együtt táncolni, pl mögé állsz és úgy nyomjátok ;)
2013. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D köszi.a következő hétvégén kipróbáljuk :D
2013. febr. 23. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Megszólítod a csoport vezetőjét, elnyered a bizalmát és ezután szabad utad lesz, szinte ő fog "rátolni" a barátnőjére.


Ha befelé fordulva táncolnak, az nehezebb ügy, érdemesebb olyankor várni, vagy felkelteni valamivel a figyelmüket. Jó alap, ha látják rajtad, hogy te érzed magad a legjobban a buliban. Így ők akarnak majd részesei lenni a te társaságodnak, mert pozitív érzéseket adsz nekik, és nem te próbálsz meg "befurakodni" közéjük, mint a legtöbb srác. A barátnők bizalmát ilyenkor is érdemes elnyerni, lássák rajtad, hogy normális srác vagy, nyugodt szívvel rád bízhatják a barátnőjüket.

2013. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!