Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mik a jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a jelei annak, ha egy lánynak tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 14:36
 1/9 anonim válasza:
beleremeg ha meglatja :)
2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

-Ha meglátja vagy rágondol, akkor ilyen "melegség" tölti el.

-Sokat beszélget vele.

-Igyekszik gyakran a közelébe lenni.

-Féltékeny egy picit ha más lányok is körülötte vannak.

2013. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha lecsúszik a bugyija.
2013. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nekem tetszik egy fiú,akkor sokat mosolygok,gyakran nézem Őt,a közelében szeretnék lenni és rengeteget beszélek össze-vissza:)
2013. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem... vagyis ugye jól látom, hogy ha önmagától egy árva szót nem hajlandó szólni hozzám, maximum akkor, ha én szólítom meg, - mereven a monitort bámulja, vagy másfelé néz, amikor meglát, (sunyi, merev tekintettel), akkor azt akár úgy is vehetem, hogy egyáltalán nem kedvel. Igaz? :)

Kollégáról van egyébként szó. Van olyan, amelyik nem is köszön, vagy átnéz felettem, nekem nem is köszön. Ez nyilvánvaló, de kíváncsi vagyok, ti mondotok

2013. febr. 23. 20:29
 6/9 anonim válasza:
Az hogy elnézz nem biztos hogy azt jelenti hogy nem kedvel.Lehet hogy csak szégyellős tipus.
2013. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha nekem tetszik egy fiú akkor : szemezek vele,folyton a hajamat igazgatom,kérdezgetem , nevetek minden viccén :D
2013. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ellenkezője! Én inkább lesütöm a szemem, nem merek közeledni felé, tök gázul viselkedek. Valószinűleg ezért nem is volt még senkim, mert félek kezdeményezni vagy akár visszajelezni...
2013. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háát ő :D én például mosolygok a közelében, ha màssal beszélgetek, és kedvesen, aranyosan viselkedem:$ illetve nem merek ránézni se, mert ha felnézek, akkor rögtön elpirulok. Azt azonban nagyon nem szeretem, ha a hangadó lányok vannak a közelében, mert akkor nagy a "lebukás" veszély xd mindig azt szeretem, ha ő jön oda hozzám valamilyen indokkal, vagy megvéd, ha valami negatív dolgot mondanak nekem, ha egy kicsit óvatosan megérint, ha hazakísérne, vagy ha ő maga önként ír rám Fb-n akármilyen indokkal :)) ^^
2015. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!