Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más fiúnak is nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúnak is nagyon nehéz olyan lányt találnia, akinek bejönne külsőre? Most a lányok nagyon válogatósak külsőre vagy én vagyok annyira ronda?

Figyelt kérdés
Rossz érzés, hogy egy csomó lánynak be sem jövök, meg vannak, akik lerondáznak. De annak ellenére, hogy milyen ronda vagyok, volt már olyan nem is egyszer, hogy lányok kezdeményeztek nálam, meg szoktak velem szemezni is szép lányok, de azt nem tudom, hogy a szemezés jelentheti-e azt, hogy bejövök nekik vagy sem, mert olyan lánynál még sosem próbálkoztam, aki szemezett velem vagy nézett feltűnőbben, fordult utánam hátra utcán vagy egész úton engem bámult a buszon, esetleg a szeme sarkából nézett rám gyakrabban. A legtöbb lány észre sem vsz egyébként buszon, a facebookon is csak nagy ritkán jelölnek be és írnak rám lányok, hogy bejövök nekik, de általában az ilyen lányok nem igazán népszerűek a fiúk körében, mert nem valami vonzóak külsőre vagy rettentő buták.
2013. febr. 23. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2013. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, nekem még nem volt ezzel gondom, kb. minden 3. lánynak tetszettem. Ha az elsőnek nem jöttem be akkor mentem tovább és általában a 3. mindig igent mondott.
2013. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No para, hallgasd meg ezt és jobb kedved lesz. http://www.youtube.com/watch?v=kWdXqU_VSYg
2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet megmondom őszintén. Ha nagyon akarod akkor én is küldök magamról. Így kvittek vagyunk.
2013. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!