Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Már egy éve tetszik egy srác, egy helyre járunk bulizni és minden alkalommal látjuk egymást. Eddig nem is foglalkoztam vele, azt gondoltam lehetetlen, hogy észre vegyen. Aztán 2hónapja megváltozott a nézőpontom, egyre többet gondoltam rá és csak neki akartam tetszeni, egész nap az esti bulira készültem, aztán megtörtént a csoda. Egyszer csak oda jött hozzám és egész este együtt voltunk. Tánc, csók, szemezés. El sem engedtük egymás kezét. Azóta eltelt egy hét de csak egyszer beszélünk. Még pár hét van a következő buliig én pedig alig birok várni. Nagyon sokat gondolok rá, csodálom, szinte szeretem és meg szeretném szerezni! Kérlek segitsetek, adjatok pár tanácsot mit tegyek, hogy érdekesnek találjon és komolyabbra fűzhessük a dolgot? L

2013. febr. 23. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

vedd fel fb-ra és dumáljatok.. beszéljetek meg 1 találkát.

vagy a nevét nem tudod?

2013. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A következő találkakor cseréljetek telefonszámot. jelöld be facebook-on ha úgy érzed szükséges. De ha már volt csók akkor biztos h nem fog megállni. :)
2013. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!