Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből mire következtessek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mire következtessek?

Figyelt kérdés

pár éve egy rendezvényen megismerkedtem egy férfival, utána több ilyen eseményen is találkoztunk és úgy vettem észre, hogy szimpatikus lehetek neki. sokat mosolygott rám, meg odajött köszönteni, puszit adott, megölelt...

nagyon közvetlen volt, ezért egyszer megkérdeztem egy ilyen alkalom után, hogy nem-e lenne kedve beülni valahova, de akkor nemet mondott, a barátnőjére hivatkozva.

több mint egy év után ismét összetalálkoztunk; üdvözölt, váltottunk pár szót, aztán megkérdeztem, hogy nem-e találkozhatnánk egyszer privátban, dumálni meg ilyesmi.

erre teljesen magától megadta az elérhetőségét és mondta, hogy írjak neki és akkor majd megbeszélünk valamit.

búcsúzóul puszit adott és emlékeztetett, hogy ne felejtsek el írni.


szerintetek ebből mire következtessek? érdeklem őt?

ti mikor viselkednétek így?

nem tudom mit gondoljak


2013. febr. 24. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég egyértelmű?
2013. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyilván nem vagy egy agysebész...

feltételezhetően érdekled őt, és feltételezhetően már nincs barátnője.

2013. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy még megvan neki a bnője és rájött h tőled is kell valami. Jó leszel szeretőnek. Én így gondolom bár ne legyen igazam !
2013. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért gyakori kérdésezel hajnali 3-kor? Amúgy biztosan szeretne veled találkozni.
2013. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

így visszaolvasva tényleg elég egyértelmű, de azért tettem fel a kérdést, mert pl eszembe jutott, hogy mi van, hogy ha csak le akar rázni. ugyan is írtam neki és nem válaszolt. tudom, hogy NAGYON elfoglalt a munkájával, de ha meg tényleg nem akarna semmit minek adta volna meg MAGÁTÓL az elérhetőségét.


engem nem zavar, hogy hajnali háromkor gyakorizok.


köszi a válaszokat.

2013. febr. 24. 15:01
 6/6 anonim válasza:
1napont belül válaszolnia kell.:) Ha meg nem,akkor hagyd a fenébe.
2013. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!